Patrycja z M jak miłość przez wiele lat leczyła się u terapeuty! Alżbeta Lenska otarła się o śmierć

i

Autor: MTL Maxfilm Patrycja z M jak miłość przez wiele lat leczyła się u terapeuty! Alżbeta Lenska otarła się o śmierć

Patrycja z M jak miłość przez wiele lat leczyła się u terapeuty! Alżbeta Lenska otarła się o śmierć

Gwiazda "M jak miłość", która wciela się w rolę Patrycji, wielkiej miłości Łukasza (Jakub Józefowicz) wyznała, że przez lata walczyła o życie! Alżbeta Lenska nie tylko zmagała się z depresją i z tego powodu przez lata leczyła u psychologa. Serialowa żona podłego Argasińskiego (Karol Strasburger) w realnym życiu stoczyła wielką bitwę z ciężką chorobą i koszmarnym bólem. To wszystko mogło, w mgnieniu oka zakończyć się śmiercią! Sprawdź co wyznała Lenska w programie "Taka jak Ty" i zobacz koniecznie GALERIĘ, także prywatnych ZDJĘĆ!.

Gwiazda "M jak miłość" szczerze o ciężkiej chorobie i terapii. Alżbeta Lenska zmogła umrzeć na scenie!

Patrycja w "M jak miłość" sporo wycierpiała u boku Argasińskiego. Gnębiona przez męża ukochana Łukasza nie raz była w depresji i ma przed sobą długą drogę, aby uwierzyć w siebie i w to, że wszystko jest w porządku. Grająca Argasińską Alżbeta Lenska doskonale wie, jak zagrać te sceny - przez lata walczyła z depresją i leczyła się u terapeuty!

- Zawsze czułam się niewystarczająco ładna, niewystarczająco dobra - wyznaje Lenska w programie "Taka ja Ty". - U nas nie było płakania, marudzenia, my jesteśmy silne dziewczyny, Ślązaczki i jesteśmy nauczone działać... Chodziłam na terapię wiele lat. To była praca nad sobą i zrozumieniem, dlaczego się tak czujesz... To się wydaje proste, a to jest tak skomplikowany temat, żeby siebie "rozkminić". Dalej przyłapuję się, że mnie wkurza, jak coś mnie smuci, albo boli - zdradza gwiazda "M jak miłość". 

Patrycja z "M jak miłość" wyznała, że żyła na dwa domy, w rozbitej rodzinie i kursowała między krajami do mamy, albo taty. Sama długo nie chciała zakładać rodziny, a depresją "dopadła" ją, kiedy urodziła swoją córkę, Zosię. Jednak najgorsze miało wydarzyć się później. 

Zobacz koniecznie: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Uwielbiana za rolę Patrycji w "M jak miłość" Alżbeta Lenska ciężko zachorowała na guza mózgu i otarła się o śmierć! Przez 5 lat gwiazda żyła z "bombą tykającą w głowie", z tętniakiem w mózgu. - Nie wiedziałam o tym. Miałam duże migreny, ale miałam zrobiony rezonans i na którym nic nie wyszło. A że nic nie wyszło, to byłam zdrowa i wszystko było w porządku. Ale jak tąpnęło, to faktycznie wyszło, że to już pięć lat... 

Gwiazda "M jak miłość" straciła przytomność na scenie i wtedy okazało się, że od 5 lat w jej mózgu tkwi tętniak. Lenska w każdej chwili mogła umrzeć. - Poczułam jak uderzyłam kolanami, że zaczęła mnie boleć głowa i zakręciło mi się w głowie. Nie doszłam już do garderoby - opowiada Lenska. - To byłby idealny moment, jakby mnie zabrało, bo to było w centrum mojej pracy - dziś śmieje się Patrycja z "M jak miłość".- Jakby miała wątpliwości, czy się nadaję do aktorstwa, to umrzeć na scenie... Jak w filmie!  

Gwiazda "M jak miłość" do dziś ma ślad na głowie po operacji, który z łatwością ukrywa pod burzą ciemnych włosów. Lenska pokazała też jak wygląda bez gęstej czupryny w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

M jak miłość. Argasiński weźmie Patrycję na litość! Zniknie na zawsze z jej życia?
Najnowsze