M jak miłość

Olek z M jak miłość w nowej roli. Tak teraz będzie wyglądal Maurycy Popiel na ekranie - ZDJĘCIA

2023-06-29 13:06

Maurycy Popiel zdobył ogromną popularność jako Olek w "M jak miłość", ale przed 33-letnim aktorem właśnie stanęły nowe wyzwania i ekranowe wcielenie tak różne od tego, które kreuje w serialu TVP. Małą zapowiedź tego w jakiej roli pokaże się teraz Popiel mamy już na jego profilu na Instagramie. Serialowy Olek z "M jak miłość", który zmienił wygląd do kolejnej roli, zapowiedział, że czekają go strzelaniny, pościgi i wojny gangów na planie! Takich akcji bez wątpienia brakuje w życiu bohatera Popiela w serialu. Poznaj szczegóły.

Znany z "M jak miłość" Maurycy Popiel dostał nową rolę!

Maurycy Popiel do obsady "M jak miłość" dołączył dziewięć lat temu. Jako Olek Chodakowski, straszy brat Marcina (Mikołaj Roznerski), pierworodny syn Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak), porzucony przez matkę zaraz po urodzeniu, szybko zdobył sympatię widzów. Zaginiony Olek odnalazł się po wielu latach, długo trwało zanim wybaczył Aleksandrze, że go nie chciała, że gdyby nie ciotka pewnie trafiłby do domu dziecka.

Wątek Olka w "M jak miłość" rozwijał się z odcinka na odcinkiem. Z czasem straszy z braci Chodakowskich dał się poznać nie tylko jako znakomity lekarz ortopeda, ale przede wszystkim niepoprawny kobieciarz. Jego małżeństwo z Magdą (Anna Mucha) skończyło się zdradą i dopiero druga żona Aneta (Ilona Janyst) zdołała go odmienić, sprawić, że stał się odpowiedzialnym facetem, dobrym ojcem dla ich syna Boryska.

W nowym sezonie "M jak miłość" w życiu Olka i Anety nie zabraknie zawirowań, zmian, które będą kładły się cieniem na ich wspólnej przyszłości. Czy przetrwają kolejne ciężkie próby? Tego nie wiadomo, ale wydaje się, że miłość tej pary jest niezniszczalna.

Maurycy Popiel jeszcze przed miesiąc będzie grał Olka w "M jak miłość", a potem czeka go dłuższa przerwa w kręconych odcinkach. W międzyczasie 33-letni aktor dostał propozycję roli w produkcji, gdzie akcja będzie na pierwszy miejscu. Na swoim profilu na Instagramie Popiel pochwalił się pierwszymi zdjęciami w nowej roli, do której zmienił wygląd, przede wszystkim fryzurę. "Brudny Henryk. Dzikie Zachodniopomorskie. Coming soon! #secretproject #poscigi #strzelaniny #wojnygangow #magnum44" - napisał tajemniczo serialowy Olek. A fani od razu dostrzegli uderzające podobieństwo Popiela do takich gwiazd amerykańskiego kina jak Clint Eastwood czy James Dean.

Olek z M jak miłość dołączył do Anny Muchy na Instagramie! Cudowna nowina dla fanów Maurycego Popiela - ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze