M jak miłość

Ogromny sukces M jak miłość. Rafał Mroczek umieścił specjalne podziękowanie

2023-06-23 10:47

"M jak miłość" już niemal od 23 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Fani z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy Mostowiaków na antenie TVP2 i z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, które wrócą już po wakacyjnej przerwie. Mimo iż od początków uwielbianego serialu zmieniło się wiele wątków i bohaterów, to jedno wciąż pozostało niezmienne! I tym nieprzerwanie i z dumą chwalą się aktorzy z "M jak miłość", a w tym m.in. Rafał Mroczek, który skierował do fanów specjalny apel! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" nieprzerwanym liderem! Uwielbiany serial TVP2 z kolejnym wielkim sukcesem

"M jak miłość" zadebiutowało na antenie TVP2 4 listopada 2000 roku i niemal od swoich początków gromadzi przed ekranami miliony widzów! Fani z utęsknieniem czekają na nowe odcinki sagi Mostowiaków, mimo iż przez 23 lata sporo się zmieniło. Odeszło sporo aktorów ale w ich miejsce pojawiło się wielu nowych, których wątki aż elektryzują wszystkich sympatyków serialu jak choćby rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) czy zemsta chorej psychicznie Julii (Marta Chodorowska) na Andrzeju (Krystian Wieczorek). Ale są również i te postacie, które występują w "M jak miłość" od samego początku i widzowie dalej chętnie śledzą ich losy. Mowa tu m.in. seniorce rodu Barbarze (Teresa Lipowska), uwielbianej Marysi (Małgorzata Pieńkowska), czy przyjaciołach z Deszczowej.

"M jak miłość" od lat zbiera przed ekranami miliony widzów i nie inaczej było w przypadku minionego sezonu! Rafał Mroczek pochwalił się na swoim Instagramie, że 23. sezon serialu śledziło ponad 3 miliony widzów, za co imieniu wszystkich aktorów ogromnie podziękował widzom. Szczególnie, że ten wynik pozwolił utrzymać się "M jak miłość" na fotelu lidera oglądalności wśród wszystkich sympatyków w Polsce!

- Kilka osób z rodziny brakuje, ale zebrała się i tak niezła ekipa. Chcemy Wam podziękować za wspólnie spędzony czas w tym sezonie. Każdy odcinek „M jak Miłość” obejrzało średnio ponad 3 miliony widzów. Biliśmy/ biliście ponownie rekordy oglądalności. 👊 Dziękujemy 🌷🔥😀 #ulubiony #serial #mjm #aktorzy @mjakmilosc.official - napisał Rafał Mroczek pod wspólnym zdjęciem Zduńskich i ich przyjaciół z planu "M jak miłość".

Słowa Rafała Mroczka potwierdzają wyniki, gdyż portal wirtualnemedia.pl podał, że w minionym sezonie "M jak miłość" śledziło średnio 3,11 mln widzów, co dało TVP2 pozycję niekwestionowanego lidera wśród widzów w każdej grupie wiekowej w Polsce! I to nawet w sytuacji, gdy 23. sezon "M jak miłość" śledziło o 320 tys. widzów mniej niż w ubiegłbym roku!

- 23. sezon „M jak miłość” oglądało średnio 3,11 mln widzów, o 320 tys. osób mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Produkcja dała TVP2 pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego zarówno wśród wszystkich widzów, jak i w grupie 16-49 - przytaczają swój raport wirtualnemedia.pl.

Zatem o przyszłość "M jak miłość" nikt nie musi się martwić, gdyż uwielbiany serial TVP2 z pewnością nie zniknie z anteny! Tym bardziej, że aktorzy i ekipa już intensywnie pracują na planie, gdzie kręconą nowe odcinki, które fani zobaczą już na przełomie sierpnia i września. A w kolejnym 24. sezonie "M jak miłość" na pewno nie zabraknie ciekawych wątków, wielu emocji i nowych bohaterów, czyli tego co od blisko 23 lat chętnie przyciąga widzów przed ekrany w poniedziałkowe i wtorkowe wieczory!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze