Nowa czołówka M jak miłość. Sonia wróci bez Janka? U jej boku będzie ktoś inny! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Nowa czołówka M jak miłość. Sonia wróci bez Janka? U jej boku będzie ktoś inny! - ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość. Sonia wróci bez Janka? U jej boku będzie ktoś inny! - ZDJĘCIA

2022-01-04 10:18

Nowa czołówka "M jak miłość" zapowiada powrót lubianych bohaterów. Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) odeszli z "M jak miłość" i właściwie z dnia na dzień słuch o nich zaginął. Tylko Rafał (Jakub Kucner) raz na jakiś czas wspomniał o przyjaciołach, ale nie podawano żadnych konkretów. Wiadomo już, że Sonia pojawi się w Grabinie, ale dotąd było wręcz pewne, że przyjedzie tam razem z Morawskim. Niestety wszystko wskazuje na to, że rola Janka będzie ograniczona, lub całkowicie zrezygnują z jego powrotu. Dowodem jest nowa czołówka "M jak miłość", która wiele zdradza. U boku Soni pojawia się ktoś inny. Zobaczcie WIDEO z odświeżoną czołówką!

"M jak miłość" bez Janka i Soni? Nowa czołówka serialu wzbudza mieszane emocje 

Nowe odcinki "M jak miłość" przywitają widzów zmienioną czołówką, która naniesie sporo zmian. Jak pisaliśmy TUTAJ, część bohaterów w ogóle zniknęła z rozpoczęcia serialu, ale też dodano nowe postaci. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" mieli powrócić Sonia i Janek, którzy uciekli z Grabiny po zamachu na policjanta. Morawski wylądował na wózku załamał się i odtrącił ukochaną. Ostatecznie jednak dali radę się dogadać i postanowili uciec, bo na Janku ciążył wyrok śmierci, a wszystko przez to, że zadarł z mafią. To właśnie bandyci zmienili ślub Morawskiego w piekło, a społeczność Grabiny była świadkiem postrzału. Teraz w "M jak miłość" sytuacja się uspokoiła, a Sonia i Janek mieli wrócić do domu. Czy aby na pewno tak się stanie? Nowa czołówka serialu zdradza więcej niż powinna? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Anita w szpitalu załamie się kiedy pozna prawdę o kochanku Weroniki. Porywacz Poli będzie chciał ją zabić!

W nowej czołówce "M jak miłość" widzowie mogą zauważyć bohaterów, którzy są najważniejsi w serialu, ich wątki są najbardziej rozbudowane i najistotniejsze. Dlatego też, w czołówce "M jak miłość" goszczą Chodakowscy, Rogowscy, Lisieccy, Zduńscy i Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Do tego dochodzą Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józfowicz) i Argasiński (Karol Strasburger), ale nie tylko, bo obok Pawła (Rafał Mroczek) nie pojawią się już kochanki, a jedyna miłość - Franka (Dominika Kachlik). Jeśli chodzi o Sonię i Janka, nowa czołówka daje niepokojący sygnał, że policjant zniknie z serialu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Ostatnie chwile Budzyńskich. Magda i Andrzej zdążą jeszcze uwiecznić szczęście, a potem wszystko zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

Co prawda, w obecnej czołówce "M jak miłość" Sonia występowała u boku Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), ale wydawałoby się, że jej wątek z Jankiem rozwinął się na tyle, że zasługują na stanie obok siebie podczas rozpoczęcia serialu. Tak się jednak nie stanie, a w nowej czołówce "M jak miłość" widzowie zobaczą tylko policjantkę u boku cioci. Morawski się nie pojawi, ale czy to oznacza, że zniknie z Grabiny? Najprawdopodobniej nie, a Tomas Kollarik nadal wcieli się w rolę policjanta. Nowa czołówka może jednak sugerować, że rola Janka zostanie ograniczona. Możliwe, że scenarzyści postawili bardziej na rozbudowanie postaci Soni.

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze