M jak miłość

Nietypowa zabawa Nadii z M jak miłość na planie. To robi Mira Fareniuk podczas pracy - ZDJĘCIA

2023-06-22 12:18

Nadia (Mira Fareniuk) czuje się rewelacyjnie na planie "M jak miłość" i pewnym jest, że jej wątek rozwinie się w kolejnych odcinkach serialu. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) pokochali Ukrainkę jak własne dziecko, którego nie mogą mieć. Problem pojawi się w momencie, kiedy do Polski przyjechałby ojciec dziewczynki, Dima (Michaił Pszeniczny). Dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2023 rozegrają się losy małej Nadii, ale już wiadomo co jest ulubionym zajęciem dziecka na planie serialu! Nietypowa zabawa Miry Fareniuk podczas kręcenia ujęć rozczula.

Nadia z "M jak miłość" robi to na planie. Nietypowa zabawa małej Nadii Fareniuk

Wątek przybranej córeczki Magdy i Andrzeja tylko nabierze na sile w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Mira Fareniuk często pojawia się na planie, co pokazują zdjęcia na jej profilu na Instagramie. Widać, że dziewczyna świetnie czuje się w ekipie serialowej, ale też nie nudzi się podczas kręcenia poszczególnych ujęć. Żeby dziecku nie nudziło się na planie, dziewczynka znalazła sobie świetną zabawę. Chodzi o kolorowanki, które Mira Fareniuk koloruje podczas pracy przy "M jak miłość". Co ciekawe, serialowa Nadia wybrała dla siebie zestaw rycerzy czy superbohaterów do pokolorowania, a nie jak większość dziewczynek w jej wieku, księżniczek czy lalek. Najważniejsze, żeby dziewczynka dobrze czuła się na planie i podczas kręcenia ujęć i podczas zabawy na przerwie. 

Jak potoczą się losy Nadii w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Chociaż Mira Fareniuk czuje się na planie "M jak miłość" świetnie i może oddawać się ulubionej zabawie, to nie zmienia faktu, że serialową Nadię czekają trudne chwile. Pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" po wakacjach Budzyńscy otrzymali informację o tym, że ojciec dziecka zmarł. Odwiedził ich nawet jego przyjaciel Vlad (Wiaczeslaw Boguszewski), który przekazał dziecku pamiątkę, a jest to obrączka Dimy. Niebawem wszystko stanie pod znakiem zapytania, kiedy okaże się, że informacje z Ukrainy są sprzeczne. 

Sytuacja skomplikuje się w kolejnych odcinkach, bo nagle wyjdzie na jaw, że Dima żyje i może chcieć odzyskać dziecko. To, czy i kiedy pojawi się w Polsce, pozostaje póki co tajemnicą, ale oczywistym jest, że Nadię, Magdę i Andrzeja czekają trudne chwile. Jeśli Dima uprze się na odzyskanie córki, Nadia na pewno trafi pod jego opiekę. Magda tego nie przeżyje, bo przecież pokochała dziewczynkę całym sercem. 

Sensacja na planie M jak miłość! Marcin i Rafał Mroczkowie zamienili się rolami
Najnowsze