Naga matka Poli z M jak miłość dziękuje i żegna się. Weronika zniknie z życia Kamila?

i

Autor: Instagram Naga matka Poli z M jak miłość dziękuje i żegna się. Weronika zniknie z życia Kamila?

Naga matka Poli z M jak miłość dziękuje i żegna się. Weronika zniknie z życia Kamila?

2021-09-02 11:00

Weronika (Ewelina Kiudeń-Nowosielska) z "M jak miłość" szokuje na Instagramie. Była kochanka Kamila (Marcin Bosak) pozuje nago i składa podziękowania, jednocześnie się żegnając. Matka Poli (Hanna Nowosielska) z "M jak miłość" zostawi w spokoju Gryca i odejdzie z serialu? Już dość zatruła życie jego i córki. Wyrzekła się dziewczynki, a potem wkroczyła na powrót do życia Kamila oznajmiając, że będzie walczyć o dziecko. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" aktorka zniknie z ekranu? Ewelina Kudeń-Nowosielska pozuje nago na plaży i żegna się. O co chodzi?

Serialowa Weronika naga na plaży. Żegna się, bo odchodzi z "M jak miłość"?

Matka Poli wkroczyła do "M jak miłość" stosunkowo niedawno, a już zdążyła wywołać wielkie zamieszanie. Najpierw wyrzekła się małej Poli i wrobiła Gryca w opiekę nad dziewczynką, a potem pojawiła się w drzwiach prawnika oznajmiając, że chce odzyskać córkę. Dość nietypowe zachowanie jak na matkę zirytowało Kamila, który w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" nie odpuści byłej kochance. Ostatnio aktorka grająca Weronikę chwali się zdjęciami z wakacji, na które udała się wraz z całą rodziną. Co ciekawe, serialowa Pola to w rzeczywistości córka kobiety. Kudeń-Nowosielska dodała zdjęcie, na którym pozuje nago z rozwianymi włosami. Składa podziękowania i żegna się. Czyżby odchodziła z "M jak miłość", a Kamil zazna spokoju? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Skandaliczny romans Basi. Córka Pawła już raz dała się nabrać Jaśkowi. To wszystko między nimi zmieni - ZWIASTUN

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Jak się okazuje, to nie z serialem "M jak miłość" żegna się aktorka. Chodzi jej o mijające lato, które prawdopodobnie jest ulubioną porą roku kobiety. Z tego powodu podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. 

- Drogie wakacje. Dziękuję Wam za wszystko- za te wspaniałe i cudowne momenty (których było zdecydowanie więcej ❤) i te gorsze, które wiele mnie nauczyły. Szkoda, że przychodzi nam się rozstać bo szalenie za Wami przepadam... Widzimy się za 10 miesięcy ❤ - pisze Kudeń-Nowosielska pod zdjęciem, na którym pozuje z szerokim uśmiechem. 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

W ten sposób wiadomo, że matka Poli zaskoczy w najnowszym sezonie "M jak miłość", a Kamil może zacząć się bać. Weronika już nie raz udowodniła, że lubi intrygi i szybkie zwroty akcji. Jej ponowne pojawienie się w życiu prawnika zaszkodzi też w relacjach z Anitą (Melania Grzesiewicz). Podczas wakacyjnej przerwy, kiedy aktorzy pracowali nad najnowszymi odcinkami do "M jak miłość", Ewelina Kudeń-Nowosielska często relacjonowała kulisy serialu, stąd wiadomo, że nie zniknie i nadal będzie wcielać się w wyrodną matkę Poli. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze