M jak miłość znika z ramówki TVP! Dlaczego nie ma 1654 odcinka?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość znika z ramówki TVP! Dlaczego nie ma 1654 odcinka?

M jak miłość znika z ramówki TVP! Dlaczego nie ma 1654 odcinka?

Kolejna zmiana w emisji "M jak miłość"! Zabraknie jednego odcinka w telewizji i widzowie będą musieli na niego zaczekać. Co się wydarzyło tym razem? Fani, którzy pragną dowiedzieć się, jak zakończy się seks skandal Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i co będzie się działo dalej w innych ulubionych wątkach nie zobaczą 1654 odcinka "M jak miłość" w poniedziałek 18.04 o zwykłej porze w TVP2. Wiemy kiedy zostanie wyemitowany w telewizji!

Dlaczego 1654 odcinka "M jak miłość" nie będzie w poniedziałek 18.04 w TVP? Kiedy go oglądać?

Kolejny raz "M jak miłość" znika z telewizji. Fani serialu nie przepadają za momentami, kiedy włączają TVP2 o stałej porze, a tam zamiast sagi rodu Mostowiaków nadawany jest np. film fabularny. A jednak są takie momenty kiedy takie działanie Zarządu TVP jest nieuniknione. Tak będzie i tym razem. 

Odcinek 1654 "M jak miłość", w którym szacowny mecenas Budzyński obudzi się w hotelowym łóżku pięknej Julii (Marta Chodorowska) nie zostanie wyemitowany w poniedziałkowy wieczór w TVP. Ale wiemy kiedy będzie można go obejrzeć! 

Zobacz też: M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Tylko Zduńska może je uratować, ale nie przyzna się do jego istnienia – WIDEO, ZDJĘCIA

Odcinek 1654 "M jak miłość" zostanie wyemitowany dnia następnego, we wtorek 19 kwietnia o stałej porze w TVP2. Dzień wcześniej będzie II dzień Świąt Wielkanocnych i TVP2 zdecydowała się nie emitować żadnego serialu.  W porze "M jak miłość" i "Barw szczęścia" wyemitowane zostaną inne ciekawe programy. Najpierw "French Touch. Koncert Jeana-Michela Jarre'a w Notre Dame VR - Welcome to the other Side", a następnie amerykański film fabularny "Co się zdarzyło w Las Vegas". 

Fani "M jak miłość" na nowy odcinek serialu będą musieli poczekać zaledwie dzień dłużej, a w poniedziałek poświęcić czas rodzinie przy świątecznym stole.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Upokorzona Julia po seksie z Budzyńskim złoży mu propozycję. Tylko tak mogą wyjść z sytuacji - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Najnowsze