M jak miłość. Zazdrosny Marcin pobije asystenta Izy! Chodakowski tylko udawał, że się zmienił

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zazdrosny Marcin pobije asystenta Izy! Chodakowski tylko udawał, że się zmienił

M jak miłość

M jak miłość. Zazdrosny Marcin pobije asystenta Izy! Chodakowski tylko udawał, że się zmienił

2022-11-15 12:57

W "M jak miłość" dojdzie do tragedii! Marcin pobije dziennikarza z USA, asystenta Izy (Adriana Kalska). Radek (Philippe Tłokiński) niebezpiecznie zbliży się do Chodakowskiej, a ją pochłonie praca w "Głosie Gródka" i oddali się od męża i dzieci. Marcinowi od razu nie spodoba się zażyłość żony i Radka. Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość", gdzie zapozował z pobitym dziennikarzem! Wymowny opis serialowego Chodakowskiego daje do zrozumienia, że to on załatwił kolegę Izy. I faktycznie, Radek będzie cały we krwi!

Marcin pobije dziennikarza Radka! W "M jak miłość" poleje się krew 

Radek, asystent Izy, dziennikarz z USA, z którym Chodakowska od niedawna współpracuje, zaleje się krwią! Czy to sprawka Marcina, który już niejednokrotnie pokazał, że ma problemy z zazdrością i nie podoba mu się, kiedy wokół żony kręcą się inni mężczyźni. On i Iza udali się nawet na terapię dla par, by wyjść z kryzysu po akcji z Janem Bosackim (Dariusz Kordek). Detektyw pozna Radka w 1688 odcinku "M jak miłość" i nasłucha się o mężczyźnie samych pozytywnych rzeczy. Widać będzie, że Izie imponuje jego wiedza i doświadczenie, które zdobywał m.in. w Stanach Zjednoczonych. Marcinowi od razu zapali się przysłowiowa "czerwona lampka", by mieć na oku poczynania żony.

Niebawem w "M jak miłość" dojdzie do tragedii! Najnowsze zdjęcie na profilu Mikołaja Roznerskiego na Instagramie udowadnia, że Radek pożałuje zbliżenia się do żony Chodakowskiego. 

"Było nie drażnić lwa ??‍♂️Coming soon ❤️Pieknego dnia ☺️❤️" - napisał aktor pod zdjęciem z Philippe Tłokiński, który zagra rywala Marcina. Serialowy Radek z "M jak miłość" pozuje z zakrwawioną twarzą, opuchniętą wargą i uszkodzoną ręką, owiniętą w bandaż. Od razu widać, że padł ofiarą pobicia, a z opisu Roznerskiego wynika, że to nie kto inny, a Marcin załatwił dziennikarza na całego! 

Marcin z "M jak miłość" tylko udawał, że się zmienił, a tak naprawdę nadal cierpi na ataki agresji?

Po sprawie z Janem Bosackim wydawało się, że Chodakowski się uspokoił. Przestał miewać ataki wściekłości, zazdrości i zaufał żonie. Niestety wraz z pojawianiem się w ich życiu przystojnego Radka, detektyw znów będzie czujnie obserwował ukochaną. Sytuacja stanie się o tyle niewygodna, że Iza rzadko bywa w Warszawie, a coraz więcej czasu przebywa w Gródku, gdzie mieści się siedziba gazety. To nie spodoba się Chodakowskiemu, ale czy to powód pobicia kolegi żony? Radek mocno oberwie. 

M jak miłość, odcinek 1685: Ostatnia prośba śmiertelnie chorego Jakuba! Marcin zrobi to w imię przyjaźni – WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze