M jak miłość

M jak miłość. Wzruszający hołd dla Teresy Lipowskiej. Takiej serialowej Barbary nikt nie zna - WIDEO

2022-12-06 12:31

Nie ma "M jak miłość" bez babci Barbary (Teresa Lipowska). Tak uważa większość widzów kultowego serialu TVP2, a Teresa Lipowska gra Mostowiakową od samego początku istnienia produkcji. Jak się okazuje, wciąż wiele osób nie zna prawdziwej Teresy Lipowskiej i kojarzy ją tylko z roli Basi, dobrej i uczynnej seniorki, która stanowi głowę rodziny z Grabiny. Ostatnie "Kulisy M jak miłość" udowodniły, że aktorzy nie wyobrażają sobie gry bez Lipowskiej, a ona sama wyjawiła wiele informacji o sobie i serialu, o których wcześniej nie wspominała. Zobacz WIDEO z tych scen.

Wzruszający hołd dla Barbary z "M jak miłość". Tego Teresa Lipowska jeszcze nie zdradzała 

Barbara Mostowiak jest jedną z najważniejszych osób w "M jak miłość", stanowi głowę rodziny i to do niej wszyscy bliscy zjeżdżają się, by poprosić o radę, wsparcie i rozmowę. Okazuje się, że serialowa Barbara nie ma aż tak dużo wspólnego z Teresą Lipowską w prawdziwym życiu.

- To był dla mnie wyjątkowy rok, bo jeżeli Bozia dała mi skończyć 85 lat, a z tego 65 lat pracy zawodowej, to moje wielkie zwycięstwo życiowe i duża satysfakcja, że jeszcze pracuję czynnie, że jeszcze chcą mnie oglądać, że się do mnie uśmiechają - mówi Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość".

- Serialowa babcia Basia Mostowiak jest osobą mieszkającą na wsi, Teresa Lipowska żyje w trochę innych warunkach, miejskich, jest mniej wścibska, mniej dociekająca spraw rodzinnych, tak że na pewno troszkę się różnią - punktuje różnice między serialową postacią a życiem realnym Lipowska. - Są na pewno podobne w jednym. Kochają rodzinę, wspólne spotkania, kochają przyrodę. Myślę, że ta miłość, wielka miłość, jest zarówno u Basi Mostowiak i u mnie - dodaje. 

Gwiazdy "M jak miłość" czule o Teresie Lipowskiej

- Babcia Barbara jest dla Basi ostoją, osobą, która zawsze ją zrozumie, do której można się zwrócić o radę i na pewno każdy chciałby mieć taką babcię jak babcia Barbara - mówi Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość". 

- Jest Terenia fantastyczną aktorką, nigdy nie stwarzała i nie będzie stwarzać dystansu, bo po prostu wie, oprócz swojej kultury osobistej i talentu, wie, na czym polega ten zawód - wyznaje Małgorzata Rożniatowska. - Ten zawód polega na tym, że ludzie muszą się dogadywać prywatnie, by dobrze dogadywać się na ekranie - dodaje serialowa Kisielowa.

Nie da się ukryć, że aktorzy z "M jak miłość" uwielbiają Teresę Lipowską, a widzowie nie wyobrażają sobie serialu bez postaci Barbary. Na szczęście nie zapowiada się, że aktorka miałaby odejść z hitu TVP2. Sama sobie życzy zdrowia, by mogła być aktywna zawodowo. Oby tak było, bo Grabina i Mostowiakowie od początku istnienia serialu kojarzą się z Barbarą i jej ciepłem.

M jak miłość. Wzruszający hołd dla Teresy Lipowskiej. Takiej serialowej Barbary nikt nie zna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze