M jak miłość. Wieczór kawalerski Pawła wymknie się spod kontroli. Franka będzie przerażona - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wieczór kawalerski Pawła wymknie się spod kontroli. Franka będzie przerażona - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wieczór kawalerski Pawła wymknie się spod kontroli. Franka będzie przerażona - ZDJĘCIA

2021-10-12 11:18

W "M jak miłość" wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych wieczorów w życiu Pawła (Rafał Mroczek). Zduński długo nie mógł znaleźć odpowiedniej kandydatki, z którą chciałby związać się na całe życie. Teraz w "M jak miłość" oświadczył się France (Dominika Kachlik) i to na ich ślub czekają widzowie. Czy aby na pewno dojdzie do składania przysięgi na ślubnym kobiercu? Z planu "M jak miłość" wyciekły relacje, które udowadniają, że wieczór kawalerski Zduńskiego będzie niezapomniany. Panowie poszaleją, o co boi się panna młoda. Słusznie?

Wieczór kawalerski Pawła w "M jak miłość" zmieni wszystko? Jest komentarz Franki 

Wkrótce w "M jak miłość" Paweł nieźle poszaleje. Wszystko za sprawą wieczoru kawalerskiego, który spędzi w towarzystwie Piotrka (Marcin Mroczek), Kamila (Marcin Bosak), Adama (Jacek Kopczyński) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Najnowsze zdjęcia z planu "M jak miłość" zdradzają, że panowie ubiorą się w czerń i będą wyglądali jak rasowi gangsterzy! Wystroją się na podbój miasta, by uczcić ostatnie chwile "wolności" Pawła przed ślubem z Franką. Na jednym zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać, że mężczyźni za lidera grupy wybrali zazwyczaj spokojnego Budzyńskiego. To on będzie prowodyrem całego zamieszania? Wszystko wskazuje na to, że wieczór kawalerski Zduńskiego faktycznie będzie niezapomniany, a najbardziej zdaje sobie z tego sprawę panna młoda! 

Zobacz najnowsze relacje z planu "M jak miłość" i ekipę Pawła na wieczorze kawalerskim w GALERII ZDJĘCIA>>>

- Tylko grzecznie mi tam! - napisała pod zdjęciem serialowego narzeczonego Dominika Kachlik, co daje do myślenia. Przecież aktorka najlepiej wie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Trudno być pewnym, że do ślubu Zduńskiego i góralki w "M jak miłość" w ogóle dojdzie, bo na ich drodze stanęła Majka (Laura Samojłowicz), która dopiero zaczyna mącić w ich historii. Mało tego, wokół nich wciąż krąży bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który już jakiś czas temu poprzysiągł, że nie dopuści do ślubu byłej partnerki z Pawłem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

Na wieczorze panieńskim Pawła mogą pojawić się spore komplikacje, szczególnie że w wśród gości jest obecny Kamil, który lubi namieszać. Fani "M jak miłość" są zachwyceni widząc taką ekipę razem i życzą panom miłej zabawy.

Ale ciacha???

Faceci w czerni❤️ uwielbiam?

Ale przystojniacy! - piszą interneuci.

Jedno jest pewne, przygotowania do ślubu Franki i Pawła raczej nie będą spokojne, a jego wieczór kawalerski może zaskoczyć. Paweł nigdy nie miał szczęścia w miłości, a jego związki się rozpadały. Tym razem będzie inaczej? Przekonamy się niebawem. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany