M jak miłość. Ula wyjedzie do Australii, a Bartek znajdzie nową dziewczynę? Nowe warianty robią wrażenie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ula wyjedzie do Australii, a Bartek znajdzie nową dziewczynę? Nowe warianty robią wrażenie

M jak miłość. Ula wyjedzie do Australii, a Bartek znajdzie nową dziewczynę? Szokujące śledztwo fanów serialu

2021-08-15 21:44

Widzowie "M jak miłość" nie mogą doczekać się powrotu ich ulubionego serialu na ekrany TVP2. Do premiery nowych odcinków "M jak miłość" pozostało jeszcze trochę czasu, ale już wiadomo, jak rozwiną się niektóre wątki. Zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu serialu wywołało burzę. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) przewartościują swoje życie, a ich plany zaskoczą. Czy sprawdzi się hipoteza, którą stawiają widzowie? Lisieccy wpadną w problemy, których rozwiązanie może nie być proste.

Ula porzuci Bartka i wyjedzie? Wątek Lisieckich z "M jak miłość" przybierze nowy obrót 

"M jak miłość" po wakacjach zaskoczy widzów. Szczególnie ciekawy będzie wątek Uli i Bartka, którzy zaczną poważnie myśleć o swojej przyszłości. To nie jest już para dzieciaków, którzy chcą się bawić. Oboje będą chcieli od życia czegoś więcej, a ich plany mogą skręcić w zupełnie inną stronę, niż oboje się spodziewali. Fani "M jak miłość" żywo zareagowali na zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie.

Ula z Bartkiem pozują tam przytuleni, ale czy to oznacza, że w nowym sezonie będą szczęśliwi? Nie do końca, bo widzowie już snują teorie na temat ich wspólnej przyszłości. Zadane pod zdjęciem pytanie, rozgrzało internautów do czerwoności. Moderatorzy strony "M jak miłość" na Instagramie zadali widzom pytanie, czego spodziewają się po dalszych losach Lisieckich. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!

Co przyniesie im #nowysezon #MjakMiłość? Kto ciekawy, zostawia serducho! A w komentarzach zostawiajcie swoje propozycje ? - brzmi pytanie umieszczone na oficjalnym koncie "M jak miłość". Fani szybko zareagowali i ośmieleni konkretnym pytaniem, zaczęli snuć teorie na temat przyszłości Lisieckich. 

- Ula wyjedzie do Australii a Bartek pozna dziewczynę na jaką naprawdę zasługuje … bo Ulka to jedna wielka pomyłka - grzmi jeden z komentarzy, który dostał ponad kilkadziesiąt polubień co oznacza, że fanom spodobała się taka możliwość. Czy tak się jednak stanie? 

Przeczytaj: M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała dziecko! Mało kto zna prawdę o serialowej siostrzenicy księdza - ZDJĘCIA

Chociaż kontrowersyjny pomysł wyjazdu Uli do Australii i porzucenie przez nią Bartka przypadł do gustu obserwatorom profilu "M jak miłość", tak się raczej nie stanie. Wiadomo już, że Ula i Bartek będą w nowym sezonie "M jak miłość" starać się o dziecko, co przyniesie spore problemy. Okaże się, że Lisiecka ma spore trudności z zajściem w ciąże i chociaż los będzie podpowiadał im, że mają szansę na potomka, rzeczywistość będzie nieco gorsza. Jak potoczą się ich losy? Tego dowiemy się już na jesień. 

Najnowsze