M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-05-24 11:26
M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA

Dobra nowina w "M jak miłość"! Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wcale nie odejdą! Ostatnio pojawiły się informacje, że wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) razem z mężem znikną z serialu, a ich miejsce w Grabinie zajmie inna para. Ale mamy dobre wieści dla fanów - Ula i Bartek zostaną, a Lisiecki dostanie nowy cel w życiu! Śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), później Jakubczyka (Michał Breitenwald) mocno podłamały rodzinę. Ale w 1664 odcinku "M jak miłość" to się zmieni i Ula i Bartek odzyskają siły do walki! Sprawdź co już wiemy i co mówią na ten temat gwiazdy serialu na WIDEO!

Ula i Bartek zostają w "M jak miłość"! Co ich zatrzyma w Grabinie?

W "M jak miłość" Ula i Bartek zostali mocno poturbowani przez los. Tragiczna śmierć Marzenki i Andrzejka, opieka nad osieroconą Kalinką (Oliwia Kępka) i nagłe odejście ojca Uli to zbyt wiele jak na jedną rodzinę. Ale Lisieccy przetrwali to wszystko wspierając się nawzajem w trudnych chwilach. Ostatnio pojawiły się niepokojące pogłoski, że Ula i Bartek mogą na zawsze zniknąć z serialu! Czy tak będzie? 

W 1664 odcinku "M jak miłość" Ula zostanie paskudnie okradziona ze spadku po ojcu. Oszust Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) przywłaszczy sobie testament Jakubczyka i zbiór cennych monet, które pijak zapisał córce. I właśnie w tym momencie życia Bartek znów znajdzie cel do działania i zrobi wszystko, aby dopaść złodzieja!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2643: Gabrysia zatrzyma Józka przed wyjazdem z Polski? Zobaczy go z Zosią i będzie po wszystkim - ZDJĘCIA

Ludzie w momencie, kiedy mają szansę na przywłaszczenie sobie pieniędzy, czy jakiś drogocennych rzeczy, wtedy zaczynają się zachowywać dziwnie. I wychodzi ta natura taka chciwa - komentuje Smoleński w "Kulisach M jak miłość". - Sytuacja jest dziwna. Bartek to zauważa i jego charakter nie pozwoli mu, żeby to tak zostawić w spokoju tego Horbaczewskiego - zdradza serialowy Bartek. 

- Ojciec powiedział Uli, że ma dla niej testament, że jest coś po nim, co należy się Uli - ujawnia Igra Krefft w "Kulisach "M jak miłość". -  W związku z tym instynkt Uli każe wierzyć, że być może jakaś wiadomość została dla niej po ojcu. Myślę, że ona czuje, że trzeba szukać!

Sprawa testamentu ojca Uli i kradzieży Horbaczewskiego nie wyjaśni się jeszcze w 1664 odcinku "M jak miłość". Ula i Bartek dostaną wiele wskazówek, które każą im szukać prawdy. Ten temat będzie na pewno kontynuowany po wakacjach 2022. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Ostatni pocałunek Andrzeja i Magdy. Podziękuje Budzyńskiemu za wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze