M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Ula i Bartek nigdzie nie odejdą! Lisiecki dostanie nowy cel w życiu – WIDEO, ZDJĘCIA

Dobra nowina w "M jak miłość"! Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wcale nie odejdą! Ostatnio pojawiły się informacje, że wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) razem z mężem znikną z serialu, a ich miejsce w Grabinie zajmie inna para. Ale mamy dobre wieści dla fanów - Ula i Bartek zostaną, a Lisiecki dostanie nowy cel w życiu! Śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), później Jakubczyka (Michał Breitenwald) mocno podłamały rodzinę. Ale w 1664 odcinku "M jak miłość" to się zmieni i Ula i Bartek odzyskają siły do walki! Sprawdź co już wiemy i co mówią na ten temat gwiazdy serialu na WIDEO!

Ula i Bartek zostają w "M jak miłość"! Co ich zatrzyma w Grabinie?

W "M jak miłość" Ula i Bartek zostali mocno poturbowani przez los. Tragiczna śmierć Marzenki i Andrzejka, opieka nad osieroconą Kalinką (Oliwia Kępka) i nagłe odejście ojca Uli to zbyt wiele jak na jedną rodzinę. Ale Lisieccy przetrwali to wszystko wspierając się nawzajem w trudnych chwilach. Ostatnio pojawiły się niepokojące pogłoski, że Ula i Bartek mogą na zawsze zniknąć z serialu! Czy tak będzie? 

W 1664 odcinku "M jak miłość" Ula zostanie paskudnie okradziona ze spadku po ojcu. Oszust Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) przywłaszczy sobie testament Jakubczyka i zbiór cennych monet, które pijak zapisał córce. I właśnie w tym momencie życia Bartek znów znajdzie cel do działania i zrobi wszystko, aby dopaść złodzieja!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2643: Gabrysia zatrzyma Józka przed wyjazdem z Polski? Zobaczy go z Zosią i będzie po wszystkim - ZDJĘCIA

Ludzie w momencie, kiedy mają szansę na przywłaszczenie sobie pieniędzy, czy jakiś drogocennych rzeczy, wtedy zaczynają się zachowywać dziwnie. I wychodzi ta natura taka chciwa - komentuje Smoleński w "Kulisach M jak miłość". - Sytuacja jest dziwna. Bartek to zauważa i jego charakter nie pozwoli mu, żeby to tak zostawić w spokoju tego Horbaczewskiego - zdradza serialowy Bartek. 

- Ojciec powiedział Uli, że ma dla niej testament, że jest coś po nim, co należy się Uli - ujawnia Igra Krefft w "Kulisach "M jak miłość". -  W związku z tym instynkt Uli każe wierzyć, że być może jakaś wiadomość została dla niej po ojcu. Myślę, że ona czuje, że trzeba szukać!

Sprawa testamentu ojca Uli i kradzieży Horbaczewskiego nie wyjaśni się jeszcze w 1664 odcinku "M jak miłość". Ula i Bartek dostaną wiele wskazówek, które każą im szukać prawdy. Ten temat będzie na pewno kontynuowany po wakacjach 2022. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Ostatni pocałunek Andrzeja i Magdy. Podziękuje Budzyńskiemu za wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Najnowsze