M jak miłość. To Magda podpuści Kamila, żeby zaciągnął Anitę do łóżka! Nieźle się zabawi dawnym kochankiem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. To Magda podpuści Kamila, żeby zaciągnął Anitę do łóżka! Nieźle się zabawi dawnym kochankiem - WIDEO

M jak miłość. To Magda podpuści Kamila, żeby zaciągnął Anitę do łóżka! Nieźle się zabawi dawnym kochankiem - WIDEO

Szok w "M jak miłość"! To Magda (Anna Mucha), która zna Kamila (Marcin Bosak) "jak zły szeląg" nakłoni go do tego, aby przespał się wreszcie z Anitą (Melania Grzesiewicz)! Cyniczny mecenas Gryc długo walczył ze sobą, aby nie mieszać spraw łóżkowych z dobrem Poli (Hania Nowosielska), ale pożądanie i dawne nawyki będą ostatecznie górą. I to właśnie miłość życia Kamila, dziś pani Budzyńska tak go ośmieli i da mu zielone światło do działania. Dlaczego Magda to robi? Czy z sympatii do Anity, która wzdycha od jakiegoś czasu do Gryca? A może z litości dla dawnego kochanka? Wygląda na to, że Magda cała tą sytuacją w "M jak miłość" będzie się nieźle bawić... Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" - WIDEO!

"M jak miłość". Magda namówi Kamila na seks z Anitą?!

W nowych odcinkach "M jak miłość" relacja Kamila z ukochaną ciocią Poli przejdzie w kolejną fazę. Los zbliżył parę do siebie, bo Anita z dnia na dzień znalazła się na bruku prze jednego drania, który ją po prostu z wynajmowanego mieszkania wyrzucił. W tej sytuacji przyjęła propozycję Gryca, aby zamieszkać razem z nim i z Polą, co zresztą niezwykle ucieszyło córkę Kamila.

Fakt życia po jednym dachem Kamila z Anitą w "M jak miłość" niezwykle zainteresował cała kancelarię Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), a w szczególności Magdę. Pani Budzyńska zapyta z autentycznym zdumieniem dawnego kochanka, dlaczego jeszcze nie przespał się z seksowną Anitą.  

- Mieszkacie razem ze sobą i nic?!

Zobacz też: Ula z M jak miłość pokazała syna! Iga Krefft zabrała go na plan serialu. Nigdy nie mówiła o ciąży! - ZDJĘCIA

- Myślę, że rzeczywiście tak jest, że ta relacja się tutaj rozwija w taką nie do końca określoną stronę... Kamil ma coraz większą ochotę, żeby bzyknąć Anitę! Jak się razem mieszka to bzyknięcie jest coraz bardziej realne i właściwie o to chodzi w tym planie. Pytanie, czy on jest w stanie się poważnie zaangażować i czy myśli w jakiejś szerszej perspektywie? - zdradza Marcin Bosak w "Kulisach "M jak miłość". 

- Anita już chyba pozwala sobie na to, aby poczuć coś więcej, żeby Kamilowi pozwolić na coś więcej. I też wydaje jej się, że Kamil jest już innym Kamilem, niż Anita znała go wcześniej - opowiada Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". 

Wydaje się, że grająca Anitę w "M jak miłość" aktorka może się bardzo mylić. Kamil tak naprawdę niewiele się zmienił, a ukochana ciocia Poli może za to zapłacić bardzo wysoką cenę. A może jednak instynkt Magdy dobrze jej podpowiada, że robi coś dobrego popychając tę parę ku sobie?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Najnowsze