M jak miłość

M jak miłość. Tak wygląda Małgorzata Pieńkowska poza planem! Nie przypomina Marysi Rogowskiej - ZDJĘCIA

2023-07-26 12:37

Gwiazda "M jak miłość" pokazała się w naturalnym wydaniu, w trakcie odpoczynku między kolejnymi nagrywkami do hitu TVP2. Marysia z "M jak miłość" często stawia na mocniejszy makijaż i różne upięcia włosów. W czasie wolnym, Małgorzata Pieńkowska nie przypomina Rogowskiej z "M jak miłość" i stawia na naturalne piękno. Aktorka wypoczywa po natłoku pracy i sama wspomina, że musiała na chwilę zniknąć, by na nowo odnaleźć siebie. Zobacz, jak naprawdę wygląda Małgorzata Pieńkowska poza planem "M jak miłość".

Tak wygląda Marysia z "M jak miłość" w domowych warunkach, poza planem serialu 

Małżeństwo Rogowskich z "M jak miłość" uchodzi niemal za ideał, przykład i wzór dla innych par, jak można spędzać ze sobą życie. Marysia i Artur (Robert Moskwa) odchowali dzieci, mają czas dla siebie i bliskich. Nadal zamieszkują dom w Grabinie, gdzie pomagają Barbarze (Teresa Lipowska). Marysia stanowi źródło pomocy i rad dla najbliższych, którzy często zwracają się do niej o ratunek. Rogowska emanuje dobrem i zawsze prezentuje się nienagannie. Często stawia na mocniejszy makijaż i lubi upięcia włosów, co podkreśla jej rysy twarzy. Ostatnio jej urodą zachwycił się nawet podły biznesmen Sowiński (Konrad Jałowiec), który wpadł pod takie wrażenie kobietą, że zaproponował jej seks! Oczywiście, chodziło o dobicie targu w zamian za wolność Pawła (Rafał Mroczek), na co Marysia absolutnie się nie zgodziła. Niemniej jednak, Rogowska robi spore wrażenie na mężczyznach, bo niedawno interesował się nią także Nieśpielak (Zbigniew Suszyński), który wzbudzał zazdrość w Arturze i był gotów przenosić się do Grabiny tylko dla Marysi. 

Jak się okazuje, Małgorzata Pieńkowska w prywatnym życiu stawia na moc naturalności, a na najnowszym zdjęciu na jej profilu na Instagramie zachwyca! Aktorka zaprezentowała się bez makijażu, z uśmiechem na twarzy. - Taki czas lubię #😍😍 wszystko robię wolno #😍 #ale mi doooobrze #❤️. - podpisała zdjęcie gwiazda "M jak miłość".

Fani od razu zwrócili uwagę na naturalny wygląd aktorki i posypały się same komplementy. - Tak naturalnie gdyby tak wszystkie Panie mogły jak byłoby normalnie.... - widnieje jeden z komentarzy pod postem Pieńkowskiej.

Nie da się ukryć, że aktorzy muszą być odpowiednio malowani i charakteryzowani do roli w serialu. Podobnie jest na planie "M jak miłość", gdzie m.in. Małgorzata Pieńkowska musi oddać się w ręce charakteryzatorów, by wcielić się w rolę Marysi. Aktorka na co dzień woli jednak swoje naturalne piękno.

Wypadek Piotrka na planie M jak miłość! Zduński sam prosi się o nieszczęście
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze