M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Zemsta Marysi po seks propozycji Sowińskiego. Matka Pawła zrealizuje szokujący plan - ZDJĘCIA

2023-03-09 8:52

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1716 odcinku "M jak miłość" pokaże, że nie da sobą pomiatać i nie będzie słuchała obrzydliwych propozycji Sowińskiego (Konrad Jałowiec). Rogowska ledwo się pozbiera na słuch o seks propozycji ojca Filipa (Kacper Zalewski), który wprost zaproponuje jej seks, po czym może rozważy pokojowe rozwiązanie sprawy pobicia Pawła (Rafał Mroczek). Sowiński w 1716 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział, z kim zadarł. Marysia da mu popalić i szybko zemści się za niemoralne przytyki.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia pozna prawdziwe oblicze cwanego Sowińskiego, którego pobił Paweł i przez to trafił do aresztu. Oczywiście, bójka była definitywnie sprowokowana przez ojca Kacpra, którego syn napadł na Basię (Gabriela Raczyńska) w lesie. Rogowska dobrze zna syna i nie pozwoli sobie wmówić, że to jakiś bandyta. W 1716 odcinku "M jak miłość" osobiście spotka się z Sowińskim, ale nie takiego przebiegu tej rozmowy się spodziewa. Przed wejściem do budynku spotka ją przykra niespodzianka, bo jeden z dyżurnych zwróci jej uwagę, że źle zaparkowała i "pan prezes" nie będzie miał jak wsiąść.

- No jak pani zaparkowała? Nasz prezes ma się na własnym parkingu przeciskać do samochodu? - zapyta oburzony mężczyzna, a Rogowska oniemieje. - Proszę nie przesadzać, wydaje mi się, że zostawiłam wystarczająco dużo miejsca dla pana prezesa - uzna Marysia, a w odwecie dyżurny niby przypadkiem obleje ją wodą. Ona to sobie zapamięta!

Zemsta Marysi w 1716 odcinku "M jak miłość. Sowiński doprowadzi ją do szału 

Wymiana zdań z Sowińskim zakończy się wielką porażką i oburzeniem Marysi. Rogowska da do zrozumienia, że oboje wiedzą, iż Kacper jest winny, a Paweł został sprowokowany. Podły ojciec chłopaka oskarży też Pawła o kradzież telefonu i wyprze się winy syna. Marysia zauważy, że mężczyzna manipuluje i kłamie. 

- Powiedzmy, że mój telefon by się odnalazł, jak wiele byłaby pani w stanie zrobić, żebym o tym fakcie poinformował policję? - zapyta się podły biznesmen. - Nie rozumiem - skłamie Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość". - Może omówimy tę sprawę przy kolacji? Ze śniadaniem... - Sowiński wprost zaproponuje Rogowskiej seks. - Może mnie pan obrażać, nie robi to na mnie wrażenia i tak się to panu nie uda. Chce pan wojny, będzie ją pan miał! Będę bronić swojego syna - powie ostro Rogowska i wyjdzie z gabinetu.

Kiedy wściekła Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość" wyjdzie przed budynek na parking, gdzie zostawiła rzekomo źle zaparkowany samochód, dostrzeże dyżurnego, który rozsiądzie się ze szlauchem w samochodzie prezesa, by coś w nim naprawić. Rogowska od razu tę sytuację wykorzysta. Szybko odkręci wodę, przez co zaleje mężczyznę i cały samochód Sowińskiego. 

- Kto odkręcił tę wodę?! Cholera jasna, szlag trafił samochód prezesa! - wrzaśnie dyżurny, a Marysia chociaż tak zemści się za obrzydliwą propozycję Sowińskiego.

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Najnowsze