M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Marysia poniżona przez ojca gwałciciela! Seks w zamian za wolność Pawła - ZDJĘCIA

2023-03-07 21:33

W 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dostanie ohydną propozycję od biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec), ojca gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który zaatakował Basię (Gabriela Raczyńska) i który oskarży Pawła (Rafał Mroczek) o napaść i kradzież! Bezwzględny Sowiński zażąda od Rogowskiej seksu w zamian za wycofanie zarzutów wobec Zduńskiego. Poniży Marysię w najgorszy sposób, ale ona w 1716 odcinku "M jak miłość" i tak się nie podda. Mimo ogromnego upokorzenia rzuci Sowińskiemu prosto w twarz, że ktoś tak jak on nigdy nie wygra. Dla Pawła będzie gotowa na wszystko. Wytoczy mu otwartą wojnę. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1716 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nieustępliwa Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość" wykaże się niebywałą odwagę kiedy postanowi stanąć oko w oko z człowiekiem, który będzie chciał wpakować jej syna Pawła Zduńskiego do więzienia na długi czas! Wyrachowany, podstępny Sowiński oskarżając Pawła o napaść i kradzież telefonu z jednej strony będzie krył swojego syna Filipa, który próbował zgwałcić Basię, a z drugiej zrealizuje plan zemsty na Zduńskim, który rzucił się na niego z pięściami w obronie honoru córki. Co prawda Paweł dość szybko wyjdzie z aresztu, ale będą na nim ciążyły poważne zarzuty.

Nagranie Sowińskiego z napaści obciąży Pawła w 1716 odcinku "M jak miłość"

Do tego w 1716 odcinku "M jak miłość" Sowiński przekaże policji dowód, nagranie ze swojego gabinetu, że to Paweł go pobił! W tej sytuacji Zduńskiemu będzie groził proces w sądzie, Sowiński postara się o to, żeby sprawy odwrócić na swoją korzyść, żeby jego syn gwałciciel pozostał bezkarny! Ale w 1716 odcinku "M jak miłość" zadrze nie tylko z Pawłem, lecz także z jego matką Marysią, która udowodni, że dla rodziny jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Niebezpieczna wizyta Marysi u Sowińskiego w 1716 odcinku "M jak miłość"

Mimo przestróg męża Artura (Robert Moskwa) w 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia odwiedzi Sowińskiego w jego firmie, żeby zapewnić biznesmena o uczciwości Pawła, o tym, że napaść była efektem silnego wzburzenia, strachu o córkę Basię. - Chce pani, żebym wycofał zeznania przeciwko panu Zduńskiemu, dotyczące kradzieży mojej komórki? Czy tak? - zapyta Sowiński, cytowany przez portal światseriali.interia.pl, zaskoczony wizytą. - Znam syna lepiej niż ktokolwiek i przyznaję - owszem, bywa impulsywny, ale w życiu niczego by nie ukradł. Zresztą po co miałby kraść pana telefon?

Sowiński w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie bronił syna gwałciciela

Ojciec gwałciciela w 1716 odcinku "M jak miłość" skorzysta z okazji, żeby wykazać niewinność Filipa. - Pomyślmy. Może, żeby dotrzeć do mojego syna, który został przez pani syna niesłusznie oskarżony? Rogowska nie da sobie wmówić takich bredni. - Pan dobrze wie, że to kłamstwo, a tak na marginesie - skoro pana syn jest niewinny, to chyba nie ma się czego obawiać, prawda? Może stawić się na przesłuchanie i konfrontację? - nie odpuści Sowińskiemu.

Wówczas biznesmen w 1716 odcinku "M jak miłość" spojrzy na Marysię lubieżnym wzrokiem i złoży jej ohydną propozycję - seksu w zamian za wolność Pawła. - Powiedzmy, że mój telefon jednak się odnalazł... Jak wiele byłaby pani w stanie zrobić, żebym poinformował o tym fakcie policję? Cóż, może omówimy tę sprawę przy kolacji ze śniadaniem? - rzuci Sowiński, który będzie chciał upokorzyć Marysię jeszcze bardziej.

Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na seks z Sowińskim!

Jednak Rogowska w 1716 odcinku "M jak miłość" nie da się takim podłym zagrywkom bogacza, który będzie trzymał w garści już nie tylko Pawła. - Może mnie pan obrażać, nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Nie z ust kogoś takiego jak pan! Wiem, za panem stoją duże wpływy, pieniądze, ale za moim synem - prawda. Rodzina, przyjaciele i ja. Wypowiedział mi pan wojnę? Proszę bardzo. Ja się pana nie boję. I ostrzegam - dla swojego syna jestem gotowa na wszystko - ostrzeże Sowińskiego, który nawet się nie przestraszy gróźb matki Pawła.

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
Najnowsze