M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Ostatnie spotkanie Andrzeja i Julii? Pożałuje, że wrobiła Budzyńskiego w zdradę i dziecko!

2023-02-24 9:46

W 1716 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) powoli dojdzie do siebie po próbie samobójczej. Dzięki Andrzejowi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) przeżyje, to kochanek w ostatniej chwili wyciągnie ją z wanny z pociętymi żyłami. Zaraz po wyjściu ze szpitala niezrównoważona psychicznie Julia w 1716 odcinku "M jak miłość" uzna, że nadszedł czas, żeby zakończyć znajomość z Andrzejem. Podstępem zaciągnęła go do łóżka po pijaku, wrobiła w zdradę, potem w dziecko, ale teraz wszystkiego pożałuje. Czy kłamstwa Julii wyjdą wreszcie na jaw podczas ostatniego spotkania z Budzyńskim?

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatnie spotkanie Julii i Andrzeja w 1716 odcinku "M jak miłość" to będzie koniec Malickiej? Niezupełnie, bo przecież nie dlatego Julia przeżyje próbę samobójczą, żeby na zawsze zniknąć z serialu. Znienawidzona przez wielu fanów "M jak miłość" bohaterka zostanie w obsadzie. Wydaje się jedna, że wątek Julii rozwinie się w innym kierunku, a zapowiedź tego jak potoczą się jej losy nastąpi w 1716 odcinku "M jak miłość". Po wyjściu ze szpitala Julia wciąż będzie w kiepskim stanie psychicznym.

Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" nie zostawi Julii bez pomocy

Dręczony wyrzutami sumienia Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" nie zostawi byłej kochanki bez opieki. Mimo, że będzie świadomy tego jak przez jego troskę o Julię może się poczuć Magda (Anna Mucha). Według doniesień portalu światseriali.interia.pl Budzyński wpadnie do mieszkania Malickiej z zakupami, żeby upewnić się, że po próbie samobójczej nie zrobi znowu nic głupiego. - Chciałem zapytać, czy mogę ci w czymś pomóc? - Andrzej w 1716 odcinku "M jak miłość" uzna, że skoro Julia straciła jego dziecko, w wyniku poronienia została bezpłodna, to teraz on musi się zachować odpowiedzialnie i zadbać o nią, na tyle, na ile się da.

Julia w 1716 odcinku "M jak miłość" znienawidzi Andrzeja za to, ile przez niego wycierpiała!

W pewnym momencie Julia w 1716 odcinku "M jak miłość" wyzna Andrzejowi, że nie chce już go znać. Chora, nieodwzajemniona miłość do Budzyńskiego przerodzi się teraz w nienawiść. Malicka nie będzie mogła patrzeć na Andrzeja, bo przypomni jej o tym, ile przez niego wycierpiała.

- Nie ma takiej potrzeby. Ale skoro już tu jesteś, chciałabym ci coś powiedzieć. Dziękuję za pomoc, ale proszę, żebyś nigdy więcej tu nie przychodził... Odkąd znowu pojawiłeś się w moim życiu, przyniosłeś mi tyle bólu. Ja nie chcę cię znać. Żałuję, że kiedykolwiek cię spotkałam - powie Julia drżącym głosem i w 1716 odcinku "M jak miłość" stanowczo wyrzuci Andrzeja ze swojego życia. Budzyński na pożegnanie jeszcze ją przeprosi.

Czy w 1716 odcinku "M jak miłość" Julia przyzna się Andrzejowi do kłamstw o zdradzie i dziecku?

Mimo, że w 1716 odcinku "M jak miłość" Julia pożałuje, że narzucała się Andrzejowi, że na służbowej delegacji we Wrocławiu podstępem zaciągnęła go do łóżka, wrobiła w zdradę, ciążę i dziecko, to prawda o tym, co się wtedy wydarzyło raczej nigdy nie wyjdzie na jaw. Malicka nie wróci już do przeszłości, nie powie jak tamtej nocy ukartowała wszystko tak, żeby Andrzej uwierzył, że się z nią przespał. Budzyński był zbyt pijany, żeby uprawiać seks z Julią, badania DNA dziecka mogła bez trudu sfałszować, ale to już się nie wyjaśni.

Jedno jest pewne, pożegnalne spotkanie Julii i Andrzeja w 1716 odcinku "M jak miłość" nie będzie wcale ostatnim. Wbrew deklaracjom nieobliczalnej Malickiej.

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze