M jak miłość. Szokująca wiadomość z USA zmieni życie Zduńskich. Franka będzie musiała wyjawić prawdę o ciąży - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Szokująca wiadomość z USA zmieni życie Zduńskich. Franka będzie musiała wyjawić prawdę o ciąży - WIDEO

M jak miłość. Szokująca wiadomość z USA zmieni życie Zduńskich. Franka będzie musiała wyjawić prawdę o ciąży - WIDEO

2022-04-13 13:12

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" nie da rady dłużej ukrywać swojego podwójnego życia. Okaże się, że Paweł (Rafał Mroczek) nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest kobieta, którą poślubił. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" przeszłość Franki ją dogoni i nie będzie już możliwości udawania, że nie była w ciąży i nie urodziła dziecka. Zduńska dostanie ważną wiadomość z USA, gdzie spędziła pewien okres życia, o czym znów nie chciała powiedzieć mężowi. Nowe wieści zza oceanu będą wręcz tragiczne, a kobieta zrozumie, że musi pomóc swojemu dziecku. Zobacz WIDEO z tych scen.

Tajemnicza wiadomość o chorobie dziecka Franki zmieni wszystko. Paweł z "M jak miłość" nie wie, kogo naprawdę poślubił 

Niebawem w "M jak miłość" Franka dostanie wiadomość ze Stanów, która zmieni wszystko. Tajemnicze maile zza oceanu, które odczytała w tajemnicy przed Pawłem to dopiero początek. Wyjdzie na jaw, że góralka urodziła dziecko, które porzuciła, a opiekują się nią tajemnicze osoby, o których niewiele wiadomo. Właśnie jedna z nich wyśle do kobiety smsa o złym stanie zdrowia syna lub córki.

"Lekarze podejrzewają podłoże autoimmunologiczne, ale nie mają pewności... W postawieniu diagnozy bardzo pomógłby wywiad rodzinny. Od tego zależy dalsze leczenie. Przepraszam, wiem, że mieliśmy się z tobą nie kontaktować" - przeczyta Franka z "M jak miłość" i przerazi się na całego. Nie dość, że Paweł nie ma pojęcia o istnieniu jej dziecka, nie wie także o innych sferach jej życia, o tym skąd ma pieniądze, kim właściwie jest jej rodzina i kim Franka była w przeszłości. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Ostatnia wiadomość zmarłego Zenka do Basi! Nie będzie mogła powstrzymać łez

- (...) Franka jest zamieszana w spiralę swoich kłamstw, nie potrafi sobie z tym poradzić. Miłość i wsparcie, którym Paweł otacza Frankę sprawia, że jej jest jeszcze trudniej. Wie, że to jest ostatni dzwonek na powiedzenie Pawłowi w jakiej sytuacji się znajduje. Każdy jeden dzień oddala ją od niego... - tłumaczy Dominika Kachlik w kulisach "M jak miłość".

- Otrzymanie przez Frankę smsa z Nowego Yorku jest granicznym momentem, Sytuacja obraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Franka ma świadomość, że był czas na powiedzenie sekretów i ten czas był może nie na początku ich znajomości, ale z pewnością przed ślubem. W tym momencie już jakby z założenia jest za późno. Franka boi się konsekwencji, ma świadomość, że to może zawarzyć na ich relacji, bo nikt nie lubi być oszukiwany i no cóż... może być po wszystkim. - dodaje aktorka. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3417: Bartek oświadczy się Ewelinie! Zgodzi się wyjść za Miedzianowskiego przed odsiadką – ZDJĘCIA

Kiedy Franka w "M jak miłość" otrzyma informację o chorobie dziecka, wszystko się zmieni. Widocznie miała swoje powody, by je porzucić, bo ewidentnie przejmie się jego losem. Natychmiast zadzwoni do nadawcy wiadomości i zapyta się o stan dziecka. Póki co nie wiadomo jeszcze ile lat ma jej syn lub córka, jak doszło do tego, że urodziła dziecko i je zostawiła i wreszcie kim są jego opiekunowie. Paweł może i dużo przeżył w "M jak miłość", ale informacje, które niedługo wypłyną na światło dzienne, mogą obrócić ten związek w koszmar. 

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Najnowsze