M jak miłość

M jak miłość. Sylwia odbije Wernera tuż przed ślubem?! Weronika nie wygra z przyjaciółką Julii

2023-02-20 10:12

Werner (Jacek Kopczyński) oświadczy się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska), bo żyje w przekonaniu, że była kochanka Kamila (Marcin Bosak) spodziewa się z nim dziecka. Weronika utrzymuje, że zaszła w ciążę po jednorazowym seksie w jej mieszkaniu, a Adam nie ma pojęcia, że właśnie zostaje wrabiany w wielki spisek. Okazuje się, że do ślubu w "M jak miłość" może w ogóle nie dość, bo Sylwia (Hanna Turnau) odbije prawnika Weronice! Zacznie się walka między przyjaciółką Julii (Marta Chodorowska) a matką Poli (Hanna Nowosielska)?

Nie będzie ślubu Adama Wernera i Weroniki w "M jak miłość"?

Mimo oświadczyn, które nastąpią w 1710 odcinku "M jak miłość", wątpliwym jest, że do ślubu Weroniki i Adama w ogóle dojdzie. Może lepiej, bo prawnik jest jedynie wrabiany w ojcostwo, a tak naprawdę to nie z nim była kochanka Gryca zaszła w ciążę. Specjalnie zaplanowała wieczór u niej w mieszkaniu i uwiodła Wernera, bo to dobra "partia" na ojca. Prawdziwy tata dziecka kobiety, nie chce z nią rozmawiać i podejmować się jakiejkolwiek pomocy w związku z ciążą. Po zaręczynach w "M jak miłość" nie każdy będzie szczęśliwy, a już najbardziej nie Kamil, który wróci z wojny w Ukrainie i oniemieje na wieści o rzekomym ojcostwie kolegi oraz planach ślubu. 

Jak się okazuje, Sylwia tak łatwo nie odpuści sobie znajomości z Adamem. Ich relacje od początku poznania się były zawiłe, ale wszystko wskazuje na to, że przyjaciółka Malickiej jednak coś czuje do Adama. Co prawda, byli na kilku randkach i to uczucie nie rozkwitło, ale wszystko się może zmienić! Wskazuje na to post na Instagramie "M jak miłość", gdzie zapowiadane są sceny z oświadczyn Adama. 

- No nie wiem, nie wiem… ja tam myśle, że miłość życia czeka na niego zupełnie gdzie indziej 🤪 - skomentowała zdjęcie Hanna Turnau, czyli serialowa Sylwia. Okazuje się więc, że chyba relacja z Weroniką nie pójdzie w dobrym kierunku, a na Wernera szczęście czeka gdzie indziej! 

Werner i Sylwia wreszcie razem w "M jak miłość"

Fani serialu zaczęli drążyć, co takiego połączy dwójkę bohaterów. Czyżby przyjaciółka Malickiej "odbiła" Adama sprzed ołtarza Weronice? W komentarzach na Instagramie jedna z internautek przypomniała też postać Sandry (Anna Oberc), w której kiedyś kochał się mężczyzna. 

- Szkoda że z Sandra nie wyszło. Fajna aktorka 😇 - brzmi komentarz.

- Sylwia też na S, więc może to się uda…😁 - zażartowała Hanna Turnau, dając do zrozumienia, że sprawy między jej bohaterką a Wernerem, na pewno nie są zakończone i czeka ich jeszcze dalszy ciąg. Wątpliwym jest, by Adam ułożył sobie życie z Weroniką, bo Kamil zrobi wszystko, byle do żadnego ślubi nie dopuścić. W swój plan zaangażuje nawet Marcina (Mikołaj Roznerski)! 

M jak miłość. Zaręczyny Wernera i Weroniki. Będzie przerażony tym, co go czeka!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze