M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Marcin odkryje, kto jest prawdziwym ojcem dziecka Weroniki. To kolejny szemrany typ - ZDJĘCIA

W 1714 odcinku "M jak miłość" poznamy ojca dziecka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Wściekły za wielkie oszustwo byłej kochanki Kamil (Marcin Bosak) wynajmie Marcina (Mikołaj Roznerski), aby ustalił, z kim "zaliczyła wpadkę". Dzięki temu zobaczymy spotkanie podłej matki Poli (Hania Nowosielska) z kochankiem, poznamy jego imię i dowiemy się, co ją z nim łączy! Oczywiście w 1714 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to kolejny "typ spod ciemnej gwiazdy", do których Weronika ma wyraźną słabość... Czy Werner (Jacek Kopczyński) mimo tych faktów ożeni się z oszustką?

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" wściekły za wielkie oszustwo Weroniki Kamil włączy w sprawę Marcina. Detektyw Chodakowski dotrze do faktów, które łączą Weronikę z nieznanym dotąd typkiem o imieniu Oskar. Oszustka sama się z nim spotka i okaże się, że z tym panem ma nie tylko dziecko, ale i inne sprawki... Dzięki śledztwu Marcina być może uda się powstrzymać zmanipulowanego Wernera przed największym w życiu błędem. O co chodzi Weronice?

Na jaw wyjdzie w 1714 odcinku "M jak miłość", że była kochanka Kamila potrzebuje pieniędzy bardziej, niż zawsze. Podczas jej spotkania z Oskarem dowiemy się, że nie tylko sypiała z tym szemranym typem i jest on ojcem jej dziecka. Weronika jest mu winna ogromne pieniądze!

Marcin w w 1714 odcinku "M jak miłość" ustali całą prawdę o ojcostwie dziecka Weroniki. Pozna też zapewne kwotę, którą "wisi" ona kochankowi. Na pewno detektyw Chodakowski zamelduje o wszystkim zleceniodawcy, czyli Kamilowi. Czy uda się powstrzymać Wernera, zanim ożeni się z oszustką, która szykuje na niego skok swojego życia?

Nie przegap: M Jak miłość, odcinek 1710: Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita jako pierwsza pozna wstrząsające kulisy wyprawy Gryca - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Ciąża Weroniki zwali Wernera z nóg. Złapie Adama na dziecko?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany