M jak miłość

M jak miłość. Sylwia napuści policję na alkoholika Andrzeja! Wyląduje za kratami za jazdę po pijaku? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-09 10:54

Andrzej (Krystian Wieczorek) stoczy się po stracie Magdy (Anna Mucha)! Zacznie pić i gromadzić butelki po alkoholu nawet w biurze! Prawnik nie pogodzi się z odejściem ukochanej żony i ciążą kochanki Julii (Marta Chodorowska). Nie wiedząc co ma zrobić, sięgnie po alkohol i tak się zacznie jego pijaństwo! Cwana Sylwia (Hanna Turnau) przyuważy problem Budzyńskiego i wkrótce w "M jak miłość" naśle na niego policję! Radiowóz zabarykaduje Andrzejowi wyjazd z parkingu, bo prawnik wsiądzie za kółko pod wpływem! Wyląduje w więzieniu? Zobacz WIDEO z tych scen.

Sylwia naśle policję na pijaka Andrzeja! Budzyński z "M jak miłość" wyląduje za kratami?

Tego jeszcze nie było! Szok w "M jak miłość" po rozstaniu Magdy i Andrzeja! Budzyński zacznie się rozpijać, a puste butelki po wypitych trunkach, znajdzie w biurze nawet Anita (Melania Grzesiewicz)! Okaże się, że prawnik nie radzi sobie z emocjami, ze zdradą ukochanej żony i jej wyjazdem do siedliska. Do tego Julia niebawem ma urodzić jego dziecko, a on kompletnie nie jest na to przygotowany. To z Magdą miał tworzyć szczęśliwą rodzinę, zestarzeć się i oboje pogodzili się z myślą, że nie będą mieli dzieci przez chore serce kobiety. Ciąża Malickiej to za duży cios dla Magdy, która nie ma zamiaru wracać do Warszawy i planuje pozostać w siedlisku i tam otworzyć pensjonat dla gości z miasta. W tym samym czasie Andrzej zacznie mieć poważne problemy ze swoimi emocjami i pozwoli sobie pić coraz więcej! 

- Ta sytuacja pokazuje, że nic nie jest nam dane na zawsze, że wydawali się Budzyńscy tacy wspaniali i tacy niezniszczalni, a tu raptem coś takiego! - mówi Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". - Jeżeli oni przy takiej miłości mają taki kryzys, to to może spotkać każdego. Wszystko można łatwo stracić - dodaje. 

- Kamil też bardzo kibicuje Andrzejowi, w ogóle temu małżeństwu, gdyż spotkać osobę, z którą się dopasujesz chociażby w 60% to jest trudna sprawa - wyjaśnia Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - (...) Prawda jest taka, że w ogóle nie uczymy się na cudzych błędach, zawsze uczymy się na swoich, bo wartość doświadczenia jest nie do ocenienia - dodaje serialowy Kamil. 

Niebawem w "M jak miłość" nie tylko Magdzie wszyscy będą bacznie się przyglądać. Okaże się, że przyjaciółka Julii Sylwia, też ma na oku Andrzeja i postara się zadbać o to, by nie skrzywdził Malickiej. Prawniczka przyuważy, że Budzyński za często sięga po butelkę i przesadza z alkoholem.

Andrzej stanie się pijakiem i skończy w więzieniu w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"?

Sylwia ostro weźmie się za Budzyńskiego. Wiedząc, że kochanek Julii prawdopodobnie wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu, wezwie policję, a radiowóz zabarykaduje Andrzejowi wyjazd z parkingu. Funkcjonariusz podejdzie do Andrzeja i sprawdzi jego dokumenty oraz trzeźwość. Prawnik spojrzy się w lusterko w samochodzie i popatrzy wprost na Sylwię z zaciętą miną. Zrozumie, że to jej sprawka! Czy w wydychanym powietrzu przy padaniu alkomatem wyjdzie, że mężczyzna jest pijany? Jego picie wymknie się spod kontroli, a przecież Julia nosi jego dziecko i niebawem mają je wspólnie wychować! Jak się okazuje, tu też pojawi się duży znak zapytania, bo niebawem w "M jak miłość" dojdzie do tragedii i Malicka straci ciążę... 

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze