M jak miłość. Sonia wyjechała z Jankiem i zniknęła. Wiemy co się dzieje z Barbarą Wypych. Dlatego nie wraca do serialu?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Sonia wyjechała z Jankiem i zniknęła. Wiemy co się dzieje z Barbarą Wypych. Dlatego nie wraca do serialu?

M jak miłość

M jak miłość. Sonia wyjechała z Jankiem i zniknęła. Wiemy co się dzieje z Barbarą Wypych. Dlatego nie wraca do serialu?

2022-07-18 13:34

Na próżno szukać Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) w "M jak miłość" i raczej nie zmieni się to również w nowym sezonie po wakacjach 2022. Chodziły słuchy, że zakochani powrócą do Grabiny, ale dotąd nic takiego się nie wydarzyło i należałoby się spodziewać, że taka okoliczność w ogóle nie nastąpi. Co się dzieje z Barbarą Wypych? Gwiazda realizuje się zawodowo, ale niestety nie poprzez wcielanie się w postać Soni z "M jak miłość". Wiemy, co dzieje się z aktorką i dlaczego nie wraca na plan hitu TVP2!

Dlaczego Sonia nie pojawia się w "M jak miłość"?

Sonia i Janek podjęli decyzję o wyjeździe z Grabiny, ponieważ byli prześladowani przez bandytów, którzy doprowadzili do postrzelenia policjanta tuż przed ślubem z ukochaną. Janek przeżył, ale wylądował w szpitalu i przeszedł przez poważny kryzys. Obwieścił, że nie chce już być z Sonią, a tak naprawdę chodziło mu o to, że nie ma zamiaru obarczać ją opieką. Na szczęście pojawił się ratunek w osobie Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), który dał szansę mężczyźnie na powrót do sprawności. 

Sonia i Janek ostatni raz w "M jak miłość" wystąpili w marcu 2021 r. i od tamtej pory na próżno szukać ich na ekranie. Bohaterowie opuścili ukochaną leśniczówkę i ukrywają się przez mafią, więc nikt tak naprawdę nie wie gdzie dokładnie są i co robią. Kilkukrotnie wspomniano coś o Soni i Janku, ale bez większych konkretów. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Barbara zobaczy Mateusza z nowym przyjacielem! Pozna Rafała na statku w drodze do Afryki - ZDJĘCIA

Wiemy, co robi Barbara Wypych! To dlatego aktorka nie wraca do roli Soni w "M jak miłość"?

Barbara Wypych jest aktywna zawodowo, ale nie ma to nic wspólnego z grą w "M jak miłość". Aktorka nie wspomina o Soni i powrocie do hitu TVP2. Barbara Wypych rewelacyjnie odnajduje się na deskach teatru i to właśnie na sztuce skupia całą zawodową uwagę. Barbara Wypych jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami przygotowaniami do kolejnych występów. 

- Sezon teatralny 2021/2022 bardzo ożywczy i satysfakcjonujący! Dziękuję za wspólny czas! Najbliższa premiera z moim udziałem planowana jest na 10 września br. - napisała aktorka pod jednym ze zdjęć na swoim profilu na Instagramie. 

Sprawdź: M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

Sonia i Janek wrócą do "M jak miłość"? Co dalej z tym wątkiem?

Kidy Sonia i Janek odchodzili z "M jak miłość" wszystko zapowiadało na to, że wrócą do serialu. Tak właśnie miało być, ale widocznie scenarzyści ukrócili ten wątek na dobre. Niestety dla fanów wątku zakochanego policjanta i pięknej Soni mamy złą wiadomość. Póki co ,ci bohaterowie na pewno nie pojawią się w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Zarówno Barbara Wypych, jak i Tomas Kollarik milczą na temat powrotu do "M jak miłość". Tzw. "furtka" jest dla nich otwarta, bo oboje nie zostali uśmierceni, tak jak stało się w przypadku m.in. Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Mimo tego, nie ma co liczyć na ich rychły powrót. O każdej zmianie w tym temacie na pewno będziemy informować na bieżąco. 

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze