M jak miłość po wakacjach. Barbara zobaczy Mateusza z nowym przyjacielem! Pozna Rafała na statku w drodze do Afryki

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach. Barbara zobaczy Mateusza z nowym przyjacielem! Pozna Rafała na statku w drodze do Afryki

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Barbara zobaczy Mateusza z nowym przyjacielem! Pozna Rafała na statku w drodze do Afryki - ZDJĘCIA

2022-07-19 8:53

Mateusz (Krystian Domagała) w "M jak miłość" po wakacjach przedstawi babci Barbarze (Teresa Lipowska) nowego przyjaciela, przystojnego, umięśnionego blondyna Rafała Kuleszę (w tej roli Łukasz Twardowski), którego pozna na statku podczas rejsu do Afryki. Zanim w nowym sezonie "M jak miłość" Mateusz wróci do Grabiny okaże się, że rozpoczął nowe życie na kontenerowcu, że praca wśród samej męskiej załogi bardzo zmieniła Mostowiaka. Barbara na własne oczy zobaczy przyjaciela Mateusza, który pojawi się w kajucie wnuka, ale jej uwagę zwróci niepokojący szczegół. Sprawdź kim będzie nowy bohater w "M jak miłość" po wakacjach i zobacz ZDJĘCIA Rafała!

Kim w "M jak miłość" po wakacjach 2022 będzie nowy przyjaciel Mateusza, Rafał Kulesza?

Przemiana Mateusza w "M jak miłość" po wakacjach dokona się pod wpływem tego, co Mostowiak przeżyje na statku, podczas długiego rejsu z Indii do Afryki! Ciężka praca na pokładzie kontenerowca transportowego będzie prawdziwą szkołą życia dla wnuka Barbary! Co prawda syn Marka (Kacper Kuszewski) zawsze sumienie wypełniał swoje obowiązki, nie unikał pracy, łapał się różnych zajęć, żeby po ślubie z Lilką (Monika Mielnicka) zarobić na rodzinę.

Dopiero życie na morzu w nowym sezonie "M jak miłość" uświadomi mu czym jest harówka z dala od domu, w poczcie czoła, w otoczeniu kompletnie obcych mężczyzn. Bo na statku, którym Mateusz popłynął do Afryki nie będzie żadnych kobiet. Jedyną bliską osobą będzie dla Mateusza nowy przyjaciel, którego nieoczekiwanie przedstawi Barbarze w jednym z odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2022.

Nie przegap: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

Rafał Twardowski, bo tak w "M jak miłość" będzie się nazywał nowy bohater, przyjaciel i współlokator Mateusza ze wspólnej kajuty na statku, wzbudzi sympatię Barbary od pierwszej chwili. Seniorka rodu Mostowiaków zobaczy go z Mateuszem w kajucie, a wnuk przedstawi Rafała jako towarzysza wielu wacht na statku, człowieka, który pomógł mu odnaleźć się w nowej pracy, w trudnej rzeczywistości podczas rejsu po morzach całego świata. Niewykluczone, że przyjaciel Mateusza w "M jak miłość" po wakacjach przyjedzie także z nim do Grabiny.

M jak miłość odc. 1667 po wakacjach. Mateusz (Krystian Domagała),jego przyjaciel Rafał Kulesza (Łukasz Twardowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1667 po wakacjach. Mateusz (Krystian Domagała),jego przyjaciel Rafał Kulesza (Łukasz Twardowski)

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Niepokojące zdjęcie w kajucie Mateusza i Rafał w "M jak miłość" po wakacjach

Nie tyle przyjaciel Mateusza w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, ile sama kajuta wnuka na statku wzbudzi czujność Barbary. Podczas przyjemnej pogawędki, wideo-rozmowy z Mateuszem, dociekliwa babcia zwróci uwagę na jednej szczegół w tle. Na pierwszym planie będą Mateusz i Rafał będą siedzieli blisko siebie koi, ale zaraz za ich plecami seniorka rodu wypatrzy zdjęcie pewnej osoby, kobiety. Od razu w "M jak miłość" po wakacjach 2022 rozpozna na nim Lilkę, niewierną żonę wnuka, przez którą Mateusza uciekł z Grabiny, odciął się od rodziny na długo zerwał kontakt z bliskimi.

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze