M jak miłość

M jak miłość. Ślub Kasi i Jakuba powalił wszystkich na kolana, a jeszcze nie było go w telewizji! Wychodzą na jaw nowe szczegóły - ZDJĘCIA

Ślub w "M jak miłość", podczas którego na plaży nad morzem Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) złożą sobie przysięgę małżeńską, już sprawił wielką radość fanom. Do momentu, aż zobaczymy to niezwykłe wydarzenie w "M jak miłość" w telewizji minie ładnych kilka miesięcy, ale już wszyscy są zachwyceni! Zobacz unikalne ZDJĘCIA z Jakubem, Kasią, Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel) z plaży w Jantarze w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Zachwycający ślub Jakuba i Kasi! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ekipa "M jak miłość" wyjechała nad polskie morze z czwórką gwiazd serialu. Wygląda na to, że właśnie kręcone są sceny ślubu Jakuba i Kasi, a ich świadkami będą Aneta i Olek. Nikogo innego na tej uroczystości nie będzie! I choć ślub na razi jest tajemnicą i nie będzie hucznym wydarzeniem, już wszyscy są zachwyceni tym, co zobaczą w telewizji dopiero jesienią. 

Piękni państwo młodzi z "M jak miłość" i ich świadkowie nagrywali sceny z nowego sezonu na plaży w Jantarze na Helu. Do tego celu kawałek miejsca dla spacerowiczów nad morzem został wyznaczony do nagrywania scen, a na ich kręcenie produkcja serialu musiała uzyskać zgodę. 

- Wszystko musi być uzgodnione z władzami miasta i zgłoszone. Plaża jest publiczna więc nie może być zamknięta. Wyznaczamy sobie kawałek i na czas ujęcia prosimy plażowiczów, aby nie przechodzili - wyjaśnił fanom administrator oficjalnego fanpage "M jak miłość" na Instagramie. 

Fani "M jak miłość" wpadli w zachwyt na widok radosnych ZDJĘĆ znad polskiego morza. 

- Dobrze ,że ich meduza nie ugryzła ❤️ Tacy piękni wszyscy ❤️❤️👏👏

- Tylko szkoda że nie ma Marcina i Izy😉🙂

- Ale super, będzie się działo w nowym sezonie ❤️

- Kaśka i Jakub jak malowani😍

- Para Kasia i Jakub to jest najpiękniejsza para z tego serialu jest zaraz po Izie i Marcinie. Cudowna serialowa para🤗🤗

- Dobrze ,że tego Marcina nie ma , nie mogę patrzeć już, jak tą buzią mieli te miny . No i ta Iza , uuujć.

- Świetnie odrywają swoje role👏🔥. Scenarzyści bardzo dobrze ich dopasowali, choć na początku nie lubiłam postaci Anety to myślę że pasuje bardziej do Olka niż Magda❤️

W śród wiernych widzów "M jak miłość" i komentatorów serialowych wydarzeń pojawił się także pomysł, że ZDJĘCIA na plaży nad morze to nie ślub, a nagrania do nowej czołówki. Więcej na ten temat przeczytasz w linku poniżej. 

Nie przegap: Nowa czołówka M jak miłość po wakacjach 2023? Idealna pora na zmianę! Usuną Izę od Marcina i dzieci, dorzucą nowych bohaterów - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze