M jak miłość. Sławek Uniatowski zdradza wielką tajemnicę Joasi i Michała. Powiedział zbyt wiele - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Sławek Uniatowski zdradza wielką tajemnicę Joasi i Michała. Powiedział zbyt wiele - WIDEO

M jak miłość. Sławek Uniatowski zdradza wielką tajemnicę Joasi i Michała. Powiedział zbyt wiele - WIDEO

2021-06-01 12:18

Sławek Uniatowski, czyli Leszek z "M jak miłość" chyba zagalopował się w ujawnianiu tajemnic serialu. Widzowie będą zaskoczeni jego powrotem do "M jak miłość" po wakacjach 2021, bo przecież Krajewski nagrał Joasi (Barbra Kurdej-Szatan) wideo, w którym objaśnił, że zaczyna nowe życie bez niej. Nic bardziej mylnego, bo Sławek już teraz pracuje na planie "M jak miłość" nad nowymi odcinkami. Zrelacjonował wizytę na planie na swoim Instagramie, gdzie przesadził z ujawieniem informacji o szczegółach produkcji. Tajemnica Joasi i Michała (Paweł Deląg) ujawniona!

Leszek z "M jak miłość" zdradza tajemnicę planu

Sławek Uniatowski wrócił na plan "M jak miłość". Pewnym jest, że wątek jego i Joasi będzie kontynuowany! Co prawda, ma się to nijak do scen z poprzednich odcinków "M jak miłość", w którym Joasia odtworzyła wideo od Leszka i dowiedziała się, że zaczął nowe życie bez niej. Chyba raczej niekoniecznie, skoro Uniatowski relacjonuje wydarzenia na planie serialu. 

Uniatowski jest tak zadowolony z możliwości dalszego grania w "M jak miłość", że zdradził sekret Joasi i Michała! Na swoim profilu na Instagramie wrzucił kilka instastories, na których zrelacjonował coś, czego nikt dotąd nie ujawnił. 

Przeczytaj: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

M jak miłość. Sławek Uniatowski zdradza wielką tajemnicę Joasi i Michała. Tego nikt nie wiedział o ich domu na Wietrznej

Leszek z "M jak miłość" nagrał ulicę Wietrzną, na której mieszkają Joasia i Michał. Pokazał jak wygląda i zdradził jej prawdziwą nazwę oraz położenie! 

- To jest ulica Wietrzna, czyli tak naprawdę Malwowa w Radości. Tutaj jest mieszkanie Michała i Joasi - mówi Uniatowski i pokazuje krajobraz.

Dotąd produkcja serialu "M jak miłość" nie zdradzała raczej dokładnych adresów miejsc, w którym kręci się serial. Tymczasem aktor podał dokładną nazwę ulicy i dzielnicę, w której ta się mieści. Czy to roztropne? Część fanów może zachęcić się do pojechania na miejsce i podglądania prac przy ulubionym serialu, a przecież jego dalszy scenariusz jest tajny. 

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość odchodzą do serialu konkurencji! Nie tylko Marek Mostowiak już nigdy nie wróci? - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że Leszek wraca do "M jak miłość", a jego relacje na Instagramie są tego potwierdzeniem. Skoro znajduje się na serialowej ulicy Wietrznej, aktorzy muszą grać sceny w domu Joasi i Michała. Oznacza to, że to jednak nie koniec miłosnego trójkąta Joasi, Michała i Leszka. Chodakowska wreszcie podejmie "męską" decyzję i zwiąże swoje życie z którymś z panów? To póki co pozostaje tajemnicą, ale nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozwieją wszelkie wątpliwości. 

Sławek Uniatowski Instagram. Dom Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Michała (Paweł Deląg)

i

Autor: Instagram Sławek Uniatowski Instagram. Dom Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Michała (Paweł Deląg)
Sławek Uniatowski Instagram. Dom Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Michała (Paweł Deląg)

i

Autor: Instagram Sławek Uniatowski Instagram. Dom Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Michała (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze