M jak miłość

M jak miłość. Rogowscy poznają sekret Ewy Kalinowskiej. Wyjdą na jaw wszystkie brudy z przeszłości Ewy - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-04-06 9:12

Ewa (Anna Kerth) z "M jak miłość" kryje mroczną przeszłość. Rogowscy dowiedzą się, z kim tak naprawdę mają do czynienia. Kalinowska od jakiegoś czasu testuje cierpliwość Marysi (Małgorzata Pieńkowska), nieustannie podrywając Artura (Robert Moskwa) i wyzłośliwiając się w przychodni. Nikt do tej pory nie miał świadomości, że Ewa ma się czego bać, a wkrótce w "M jak miłość" okaże się, że przeszłość szybko ją dogania. Za pewien szokujący błąd, może zapłacić najwyższą cenę. Marysia pozbędzie się rywalki raz na zawsze?

Sekrety Ewy Kalinowskiej wyjdą na jaw w "M jak miłość"

Ewa pokazała się w "M jak miłość" od najgorszej strony. Marysia i Artur nie mogą sobie poradzić z podłą współwłaścicielką przychodni, ale wkrótce wszystko się odmieni. Kalinowska ma swoje tajemnice, o których wie tylko sąsiad Mostowiaków, Daniel (Paweł Prokopczuk). - (...) Przeszłość będzie takim strachem czatującym. Ewa po prostu nie wie co się wydarzy, musi się skonfrontować z przeszłością, chociaż nie wie o tym od razu. Nie wie, że będzie to tak trudne, bo nie ma tutaj kontroli - wyjaśnia Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość". 

Niebawem widzowie zobaczą zastraszoną rywalkę Marysi, która zacznie się bać przebywać we własnym mieszkaniu! Zasłoni okna przed światem i sięgnie po wino dla ukojenia nerwów. Stanie się rozdygotana i zestresowana, a wszystko przez odkrycie, że mieszka niedaleko Daniela. To właśnie on stanie się zagrożeniem dla kobiety. Daniel tylko Mai w 1728 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że 2 lata temu zmarła jego ukochana córka, a winę ponosi za to pewna lekarka i jej karygodny błąd. Nie trudno się domyślić, że ową lekarką będzie oczywiście Ewa. Adoratorka Artura przestanie być taka pewna siebie, kiedy zrozumie, że Daniel poluje na jej bezpieczeństwo!

Ewa Kalinowska pokaże prawdziwą twarz w "M jak miłość" 

Okaże się, że cwaniactwo Ewy to była tylko gra pozorów. Kiedy znajdzie się w zagrożeniu i będzie zdawała sobie sprawę, że Daniel może planować szalony ruch, przestanie być taka odważna. Początkowo Kalinowska postara się ukryć przed Marysią i Arturem, że kojarzy sąsiada jako ojca jej małej pacjentki. Uda przed Rogowską, że nie zna mężczyzny. Prawda jednak szybko ujrzy światło dzienne, a ona znajdzie się w bezpośrednim zagrożeniu!

Marysia i Artur pomogą Ewie? Wyrządziła im przecież wiele złego, ale czy Rogowscy dopuszczą do sytuacji, kiedy mogłoby się jej przytrafić coś złego? Sytuacja będzie o tyle skomplikowana, że Basia (Karina Woźniak) zakocha się w Wojtku (Aleksander Szeląg), a to przecież syn Ewy! Może z tego względu Rogowscy jakoś uchronią Ewę przed Danielem... Szykuje się spore niebezpieczeństwo w Grabinie. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze