M jak miłość

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie?! Sąsiad Rogowskich zaplanuje jej zabójstwo - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-04-06 9:12

Ewa Kalinowska (Anna Kerth) zginie w "M jak miłość"?! Sąsiad kryminalista Mostowiaków zaplanuje jej zabójstwo? W domu Daniela (Paweł Prokopczuk) znajdzie się broń i narzędzia zbrodni... Wkrótce w "M jak miłość" okaże się, że mężczyzna ma motyw do zemsty na podłej wspólniczce Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Daniel zorientuje się, że nadarza się idealna okazja do zemsty na Kalinowskiej, która wyrządziła mu w przeszłości ogromną krzywdę. Ewa zapłaci za swoje błędy najwyższą cenę i zostanie zamordowana? Zobacz WIDEO z tych scen.

Śmierć Ewy Kalinowskiej w "M jak miłość"? Sąsiad Mostowiaków zaplanuje zemstę 

Czy wątek podłej intrygantki, wspólniczki Artura Rogowskiego zakończy się jej śmiercią w "M jak miłość"? Wkrótce wyjdą na jaw powiązania między lekarką a sąsiadem Danielem, któremu kobieta wyrządziła w przeszłości wielką krzywdę. Intryga zacznie się od opowieści Daniela, a Maja (Ewa Tucholska) pozna szokującą prawdę o śmierci jego chorej na serce córeczki w skutek błędu lekarskiego. Szybko wyjdzie na jaw, że za ryzykowny błąd w leczeniu odpowiedzialna jest właśnie wspólniczka Artura. Ewa napsuła krwi Marysi (Małgorzata Pieńkowska), cały czas uwodzi Artura i podjudza personel przychodni. Wydaje się cwana i bezwzględna, ale i ona zacznie niebawem się bać o swoje życie, bo Daniel zorientuje się, że ma w zasięgu ręki lekarkę, która pozbawiła go najcenniejszego skarbu. Pomści śmierć córki i zabije Kalinowską? 

Daniel zamorduje Kalinowską w kolejnych odcinkach "M jak miłość"?

Sąsiad Mostowiaków od początku wydawał się dość niebezpieczny, skrywający tajemnice. Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" mocno zbliży się do Mai, z którą zapozna go sama Marysia. To jej zwierzy się z traumy z przeszłości, a potem okaże się, że w jego mieszkaniu znajduje się broń... Na stole będzie dobrze widoczny pistolet, a on ma motyw do zabójstwa Ewy...

- Daniel to człowiek z bardzo bogatą przeszłością - tłumaczy Paweł Prokopczuk, czyli serialowy sąsiad Mostowiaków w "Kulisach M jak miłość". - On ma bardzo dużo różnych uczuć, on by chciał tu zostać, jemu jest tu naprawdę dobrze, gdyby nie pewna sprawa, która go dręczy od lat - dodaje tajemniczo aktor i już wiadomo, że chodzi o zemstę za śmierć córki. 

- Nie da się uciec... Potwory w szafie zawsze się gdzieś znajdą - mówi Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość". - Przeszłość będzie takim strachem czatującym. Ewa po prostu nie wie co się wydarzy, musi się skonfrontować z przeszłością, chociaż nie wie o tym od razu. Nie wie, że będzie to tak trudne, bo nie ma tutaj kontroli - dodaje aktorka. Wiadomo już, że Ewa zacznie żyć w strachu przed działaniami Daniela. Tym bardziej, że mężczyzna będzie miał w domu broń... Kalinowska pierwszy raz od dawna, znajdzie się w roli zastraszonej ofiary. Czy naprawdę grozi jej śmierć? Tego dowiemy się niebawem. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze