M jak miłość. Radosna nowina u Chodakowskich! Marcin szaleje z radości - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Radosna nowina u Chodakowskich! Marcin szaleje z radości - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Radosna nowina u Chodakowskich! Marcin szaleje z radości - WIDEO, ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" oszalał z radości! Gwiazda serialu opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i posypały się gratulacje! Mikołaj Roznerski natychmiast pogratulował i pokazał jak cieszy się z radosnej nowiny. Do gratulacji natychmiast dołączyła Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość". Wygląda na to, że już niebawem powiększy się serialowa rodzina, a skoro aktorka jest w ciąży, może i twórcy wprowadzą nowe dziecko w małżeństwie Chodakowskich! Zobacz koniecznie co tam się dzieje w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nowe dziecko u Chodakowskich?! Gwiazda ogłosiła radosną nowinę!

Marcin z "M jak miłość" natychmiast zareagował, kiedy zobaczył na Instagramie zdjęcie bliskiej koleżanki z serialu z dużym brzuszkiem. Aktorka pochwaliła się ciążą i widać, że jest bardzo szczęśliwa. Wydaje się, że nie ma innego wyjścia, jak dopisanie do historii Chodakowskich tej ciąży. Bo bez tej gwiazdy trudno sobie wyobrazić "M jak miłość". 

Natychmiast pojawiło się pytanie, czy radosną nowinę ogłosiła Iza z "M jak miłość", serialowa żona Marcina. Adriana Kalska prywatnie jest partnerką Mikołaja Roznerskiego, więc oboje mieliby się z czego cieszyć nie tylko na ekranie. 

Serialowe dzieci Chodakowskich - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) ucieszyłyby się na pewno - dziecko miałoby szansę zażegnać ostry konflikt rodziców. A poza tym byłby nowy członek rodziny chętny do zabawy. 

Zobacz też: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adrianna Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adrianna Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

Wygląda na to, że Szymek i Maja w "M jak miłość" powód do radości będą mieli. Najmłodszym członkiem rodziny Chodakowskich może zostać dziecko ich cioci, Anety i wujka Olka (Maurycy Popiel). Mikołaj Roznerski zareagował na tę radosną wieść jako pierwszy! 

- Na okrągło??Runda druga! - napisała Ilona Janyst pod zdjęciami ze sporym brzuszkiem na swoim profilu na Instagramie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! 

Ale Jazzzz ❤️Gratulacje ❤️ - odpowiedział błyskawicznie Roznerski.

Za Marcinem z "M jak miłość" pospieszyły największe gwiazdy serialu, wyraźnie ucieszone z nowiny. Niestety, tylko Olek nie mógł nic powiedzieć. Maurycy Popiel do dziś nie założył konta na Instagramie.   

 Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

Najnowsze