M jak miłość. Przebiegłe sposoby Julii na zatrzymanie Andrzeja w nowym sezonie. Tak rozegra wojnę z Magdą!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Przebiegłe sposoby Julii na zatrzymanie Andrzeja w nowym sezonie. Tak rozegra wojnę z Magdą!

M jak miłość. Przebiegłe sposoby Julii na zatrzymanie Andrzeja w nowym sezonie. Tak rozegra wojnę z Magdą!

2022-06-22 13:00

Julia (Marta Chodorowska) przejdzie samą siebie w „M jak miłość” po wakacjach 2022. Nowe sposoby na zdobycie Andrzeja (Krystian Wieczorek) zaskoczą wszystkich! Malicka nie podda się w walce o męża Magdy (Anna Mucha), która dowie się o zdradzie za jej działaniem! Prawniczka w „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej będzie zachowywała się co najmniej dziwnie, a jej metody uwodzenia Budzyńskiego i proszenia się o wsparcie i uwagę, staną się nachalne i wręcz niebezpieczne! Andrzej da się omotać, a jego małżeństwo legnie w gruzach. Sprawdź szczegóły!

Podły plan Julii z "M jak miłość". Takimi sposobami pozbędzie się Magdy i usidli Andrzeja 

Julia z „M jak miłość” pojawiła się nagle, ale już wiadomo, że jest cwana i przebiegła. Potrafi „po trupach” dążyć do celu i tak jak niegdyś zwierzyła się przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau), nie ma zamiaru opuścić Budzyńskiemu. W nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach 2022 okaże się, że jej sposoby przekraczają pewną granicę. Po pierwsze, kobieta zostanie zmuszona do testów DNA, ale prawdopodobnym wydaje się scenariusz, że wyniki mogą być sfałszowane… Przecież w „M jak miłość” była mowa o tym, że Andrzej jest bezpłodny, a tu nagle po jednorazowym seksie podczas wyjazdu do Wrocławia, miałby zapłodnić kochankę? Sprawa wyda się podejrzana, ale to nie koniec.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej nie będzie chciał odzyskać Magdy w nowym sezonie! Budzyńska odejdzie, ale on poleci do Julii

Malicka w nadchodzącym sezonie „M jak miłość” będzie zdeterminowana i bezczelna. Marta Chodorowska publikowała na swoim Instagramie wideo z planu, gdzie żartowała i pokazywała mieszkanie Budzyńskich i dawała do zrozumienia, że jej bohaterka się tam włamie! Aktorka sama przyznała wtedy, że serialowego Andrzeja nie ma w pomieszczeniu, a mimo tego ona tam jest. „Kota nie ma, myszy harcują” – uznała wtedy aktorka.

Mało tego, w „M jak miłość” dojdzie do rozstania Magdy i Andrzeja, Budzyńska spakuje rzeczy i wyjedzie do siedliska. Prawnik za to będzie cały czas nękany przez kochankę, która zawsze wymyśli jakiś problem. Sytuacja stanie się krytyczna, kiedy Julia poskarży się na bóle brzucha i trafi do szpitala. Andrzej będzie musiał jechać ją ratować. Nie wiadomo jeszcze, czy Malicka skłamie na temat złego stanu zdrowia, ale nawet jeżeli nie, będzie widać, że chce Andrzeja na wyłączność. Niestety to nie polepszy sytuacji prawnika w oczach żony, a wręcz przeciwnie. Magda sama nie może mieć dzieci przez chore serce, a Julia zajdzie w ciążę z jej mężem. Jaka będzie prawda? Cała sytuacja jest realna czy to wszystko wymysły Julii w nowym sezonie „M jak miłość”? Tego dowiemy się już niebawem, w kolejnych odcinkach.

Przeczytaj: Powrót Janka i Soni do M jak miłość wzbudza wiele kontrowersji. Przeciągają ten moment i nikt nie wiem gdzie się ukryli przed mafią

Julia w M jak miłość urodzi dziecko Andrzeja! Będzie straszną matką? Picie alkoholu w ciąży to dopiero początek - ZDJĘCIA
Najnowsze