M jak miłość. Julia Malicka to psychopatka? Kochanka Andrzeja włamie się do mieszkania Budzyńskich i zagrozi Magdzie

i

Autor: VOD.TVP.PL / Instagram M jak miłość. Julia Malicka to psychopatka? Kochanka Andrzeja włamie się do mieszkania Budzyńskich i zagrozi Magdzie

M jak miłość. Julia Malicka to psychopatka? Kochanka Andrzeja włamie się do mieszkania Budzyńskich i zagrozi Magdzie

2022-04-26 8:37

Julia Malicka (Marta Chodorowska) z "M jak miłość" to psychopatka?! Kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie odpuści i to już pewne, że zagości w jego życiu na dłużej. Stworzy plan, jak odbić Budzyńskiego Magdzie (Anna Mucha) i posunie się do radykalnych kroków. Marta Chodorowska dodała wideo z planu "M jak miłość", w którym daje do zrozumienia, że włamała się do mieszkania kochanka podczas nieobecności jego i żony! Rzuca niejaką groźbę pod adresem Magdy i już wiadomo, że Julia może być niebezpieczna. Jaki plan szykuje dla Andrzeja?

Julia Malicka nie odpuści! Ostre starcie kochanki Andrzeja i Magdy w "M jak miłość" 

Mogłoby się wydawać, że historia Julii i Andrzeja w "M jak miłość" zakończy się na jednym wyskoku we Wrocławiu, a kochanka mu odpuści. Nic bardziej mylnego, bo dla prawnika był to seks po pijaku, którego nawet nie pamięta, a dla Malickiej zbliżenie miało głębszą wartość. Niebawem w "M jak miłość" prawnicy spotkają się ponownie, a kobieta zapewni, że nie ma złych zamiarów i wycofa się z życia Budzyńskiego. Tak się nie stanie, bo Julia niebawem powie swojej przyjaciółce, że nie odpuści Andrzejowi i stanie do walki o uczucie. 

Marta Chodorowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała nagranie z planu "M jak miłość", gdzie przebywa w mieszkaniu Magdy i Andrzeja. - Budzyn, jak kota nie ma, myszy harcują, znowu jestem w twojej chacie - mówi aktorka, która wciela się w rolę kochanki Andrzeja. - Co na to powie Magda? - dodaje i już wiadomo, że Julia ma plan nie tylko na kochanka, ale też na jego żonę! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

Z nagrania serialowej Julii z "M jak miłość" wynika, że kobieta nie powstrzyma się przed niczym. Jasno mówi, że Magdy i Andrzeja nie ma w mieszkaniu, podczas gdy ona świetnie się tam bawi. To wskazuje na włamanie, którego prawdopodobnie dokona Malicka. Prawnicza nie okaże się typem szarej myszki, która odpuści po seksie z Budzyńskim i da mu spokój. Wręcz przeciwnie, kobieta ma zamiar namieszać w życiu Andrzeja. Na drodze ku temu stoi Magda, którą prawnik kocha i z którą chce nadal układać sobie życie. Problem w tym, że póki co Magda nie wie o zdradzie, ale można się domyślać, że to nie potrwa w nieskończoność.

Przypomnijmy, że o zdradzie wie Kamil (Marcin Bosak), który wyzna prawdę Anicie (Melania Grzesiewicz). Pozostali przyjaciele Budzyńskich myślą, że to Gryc zdradził Anitę z Malicką, bo takie plotki rozsieje Werner (Jacek Kopczyński). Prawda jest taka, że to Magda została zdradzona, ale jeszcze nie zna prawdy. Może mieć duży problem w postaci mszczącej się Malickiej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

M jak miłość. Nowe życie Barbary z Józefem Modrym! Zszokuje całą rodzinę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze