M jak miłość. Potworny dramat matki Dawida. Jaszewska obwini siebie za jego chorobę. Nigdy sobie tego nie daruje– WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Potworny dramat matki Dawida. Jaszewska obwini siebie za jego chorobę. Nigdy sobie tego nie daruje– WIDEO

M jak miłość. Potworny dramat matki Dawida. Jaszewska obwini siebie za jego chorobę. Nigdy sobie tego nie daruje – WIDEO

Matka Dawida w "M jak miłość" przeżyje koszmarny i do tego podwójny dramat. Nie dość, że jej syn wyląduje w ciężkim stanie w szpitalu i jednym z podejrzeń lekarzy będzie rak, to jeszcze do Jaszewskiej (Małgorzata Lewińska) dotrze, że to ona przegapiła wszystkie objawy! Olga obwini siebie za stan Dawida (Iwo Wiciński) i nie będzie mogła uwierzyć, że przecież w przypadku białaczki niewiele mogła zrobić. Jaszewska wpadnie w głęboką rozpacz - oszukiwała syna przez całe życie w bardzo ważnej sprawie, miała mu za złe jego zachowanie, ale nie zauważyła, że jest umierający! Do czego będzie zdolna Jaszewska w "M jak miłość" w tak dramatycznym stanie psychicznym?

"M jak miłość". Matka umierającego Dawida załamana! Nigdy sobie nie daruje

Olga Jaszewska w "M jak miłość" będzie miała bardzo złe przeczucia. Wprawdzie nikt z dorosłych nie zauważy, że chłopak ma objawy poważnej choroby, ale przecież on będzie starannie to ukrywał. Gdyby nie upór Basi (Karina Wożniak), Dawid nie pokazałby się nawet w przychodni Rogowskiego (Robert Moskwa), gdzie w końcu został gruntownie przebadany. Ale Jaszewska w obliczu tragedii, jaka wydarzyła się jej dziecku podczas ucieczki z domu, całą winę za to weźmie na siebie!

- Wisi, wisi coś w powietrzy złego... A na dodatek jest taki moment, który jeszcze bardziej tą sytuacją chwieje - mówi grająca Olgę Jaszewską Lewińska w "Kulisach M jak miłość". 

- Dawid powinien jak najszybciej trafić na oddział hematologii - powiedział Rogowski Jaszewskim w 1601 odcinku "M jak miłość" jeszcze zanim dowiedział się, że chłopak stracił przytomność i zabiera go karetka.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

- Jest to ogromny strach! I też wyrzuty sumienia, że Olga była wobec niego trochę niesprawiedliwa, nieuważna, że bardziej oceniała, niż starała się zrozumieć... - zdradza Lewińska, co czuje jej bohaterka, w "Kulisach M jak miłość".

Kiedy Olga rozumie w "M jak miłość" jak ciężko chory jest jej syn mówi tylko przerażona: - Dawid w ogóle nie powinien wychodzić z domu!

Jak zachowa się matka Dawida w "M jak miłość" wobec sytuacji, która ją przerosła? Przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1601: To on doniesie Uli na Bartka i sąsiadkę Jaszewską. Wystawi ją na pośmiewisko przy rodzinie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Umierający Dawid pozostanie psycholem, ale przez chorobę straci kontrolę! Wszyscy się dowiedzą co zrobił
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany