M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Żałoba Magdy po śmierci ojca dobiegnie końca, ale przyjdą jeszcze gorsze dramaty

2023-08-02 12:03

Magda (Anna Mucha) w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 przejdzie przez żałobę po śmierci ojca. Odejście Marszałka (śp. Emilian Kamiński) odbije się na jej psychice, ale po jakimś czasie, Budzyńska będzie musiała nauczyć się żyć bez Wojtka. Żałoba powoli dobiegnie końca, ale niestety to nie koniec dramatów. Na Magdę i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach, spadną kolejne problemy. Jak sobie poradzą w obliczu szokujących zdarzeń? Nie będą gotowi na te ciosy.

Zła passa Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach

Magda i Andrzej przeszli przez kryzys małżeński, chociaż miniony sezon "M jak miłość" nie był łatwy dla Budzyńskich. Zdrada z Julią (Marta Chodorowska) obiła się na ich relacji. Kiedy już postanowili zacząć wszystko od nowa, kolejne ciosy spłyną na nich w nowym sezonie "M jak miłość". Zacznie się od szokujących, okrutnych wieściach o śmierci Wojtka. To Krysia (Hanna Mikuć) jako pierwsza poinformuje bliskich, że mąż odszedł... Magdą tak bardzo to wstrząśnie, że zapomni o ceremonii pogrzebowej ojca! Jak podaje portal światseriali.interia.pl, kobieta przyzna się prawnikowi, że jej wspomnienia z tego dnia są wyblakłe. To dość zrozumiałe w tak dramatycznym momencie. 

Andrzej postara się pocieszyć Magdę, a z biegiem dni zauważy, że są małe poprawy. - Byłaś i jesteś bardzo dzielna - cytuje wspomniany portal słowa Budzyńskiego. 

- Daj spokój... - westchnie zakłopotana Magda.

- Będzie coraz lepiej, zobaczysz. Już jest. Po prostu potrzebujesz czasu - oceni Budzyński.

- Wiem - przyzna kobieta i fakt, jej stan zacznie się poprawiać, ale kiedy przeminie żałoba, na Budzyńskich spadną kolejne dramaty! 

Kłopoty Budzyńskich w nowym sezonie "M jak miłość" 

Magda i Andrzej zmierzą się ze śmiercią Wojtka, ale to nie koniec. Informowaliśmy już, że na małżeństwo i ich szczęście, cały czas czai się cwana Julia. Malicka szykuje grunt pod wrobienie prawnika w zabójstwo! W kolejnych odcinkach "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że prawniczka tylko czeka na moment, by oficjalnie uderzyć w Budzyńskich. Przygotuje swój wyjazd do Toskanii, a Sylwii (Hanna Turnau) naopowiada bzdur, że niby nie ma w planach ruszać się z Warszawy. Wszystko po to, by potem Kostecka zeznała na policji, że przyjaciółka faktycznie miała zamiar układać sobie życie w stolicy. Ona jednak zrobi wszystko, by jej rzekoma śmierć była jak najbardziej prawdopodobna. Jak zareagują Magda i Andrzej na fakt, że prawnik może iść siedzieć za kraty na długie lata? Ich problemy dopiero się zaczną.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze