M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tragiczny pożar w Grabinie! Nie tylko policjant Rafał wkroczy do akcji - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-07-20 10:56

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w Grabinie dojdzie do tragedii! A sprawa będzie na tyle poważna, że patrol policji na czele z Rafałem Stadnickim (Jakub Kucner) już nie wystarczy i będzie potrzebna pomoc straży pożarnej. Aktor zdradził na swojej relacji na Instagramie, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej konieczna będzie współpraca policjantów i strażaków, aby uchronić uwielbianą wieś. Co się stanie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Poważna interwencja policji i straży pożarnej w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Dramat rozegra się w Grabinie

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w Grabinie nie będzie spokojnie. I to nie tylko dlatego, że żądny zemsty Daniel (Paweł Prokopczuk) zaplanuje morderstwo Ewy (Anna Kerth), aby w ten sposób pomścić śmierć swojej 2-letniej córeczki Zosi, która umrze w wyniku błędu lekarki. Co więcej, nowy sąsiad Mostowiaków zacznie wcielać swój plan w życie i nawet Maja (Ewa Tucholska), z którą się zaprzyjaźni, nie zdoła go powstrzymać. Ale to nie wszystko, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej tragedia wydarzy się również w życiu Jagody (Katarzyna Kołeczek), która ulegnie koszmarnemu wypadkowi i wyląduje w szpitalu! A następnie do akcji wkroczy już nie tylko policja, ale i straż pożarna....

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach pojawienie się służb będzie miało związek z którąś z tych tragedii, jakie rozegrają się w Grabinie? Bardzo możliwe, gdyż jak zdradził Jakub Kucner na swojej relacji na Instagramie sprawa będzie na tyle poważna, że sama policja już nie wystarczy i konieczna będzie pomoc strażaków!

- Dzień dobry kochani, na planie serialu "M jak miłość" dużo się dzieje, ponieważ dzisiaj będą takie sceny poważne. Zaraz wam pokaże, dlaczego. Mamy tutaj, proszę bardzo już straż pożarna stoi, będzie działała, będą poważne rzeczy. Za dużo wam powiedzieć nie mogę. W każdym razie Rafał Stadnicki tutaj też będzie pilnował porządku - przekazał Jakub Kucner.

Możliwe, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej tragedia rozegra się w domu Tadeusza, do którego wkroczy Ola (Justyna Karłowska)! Była ukochana Kiemlicza nie będzie mogła pogodzić się z tym, że jej po raz kolejny nie wyszło, a dawny kochanek już zdążył ułożyć sobie życie z inną. I nie dość, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dorwie się do sukni ślubnej Romanowskiej i będzie próbowała zniszczyć uroczystość, to jeszcze zasadzi się życie Jagody? Do czego doprowadzi zazdrość Oli? Czy to z jej powodu będzie musiała interweniować policja i straż pożarna? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Tragiczny pożar w Grabinie! Nie tylko policjant Rafał wkroczy do akcji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze