M jak miłość

Straszny wypadek aktorki M jak miłość. Katarzyna Kołeczek trafiła do szpitala i ujawniła co się stało - ZDJĘCIA

2023-07-20 22:28

Katarzyna Kołeczek, uwielbiana Jagoda z "M jak miłość", wylądowała w szpitalu! Aktorka udostępniła na swojej relacji na Instagramie zdjęcie z placówki z poharataną twarzą, czym ogromnie zaniepokoiła swoich fanów, którzy obsypali ją licznymi słowami wsparcia. Wówczas Kołeczek postanowiła odnieść się do sprawy i wyjaśniła, że wypadek nie wydarzył się w jej prawdziwym życiu tylko jej bohaterki na planie serialu! Czy chodzi tutaj właśnie o "M jak miłość"? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Katarzyna Kołeczek wylądowała w szpitalu! Co stało się serialowej Jagodzie z "M jak miłość"?

Widzowie "M jak miłość" pokochali Katarzynę Kołeczek za rolę Jagody, siostrzenicy Józka Modrego (Stefan Friedmann) i ukochanej Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski). Nic więc dziwnego, że poważnie zmartwili się, gdy aktorka opublikowała na swojej relacji na Instaramie zdjęcie ze szpitala, na którym widać ją z poobijaną twarzą i podpiętą do aparatury. Tym bardziej, że Kołeczek podpisała fotografię "Gdyby kózka nie skakała... 🎬", przez co fani zaniepokoili się, że to właśnie na planie doszło do tragicznego wypadku uwielbianej aktorki z "M jak miłość". Wówczas obsypali ją licznymi wiadomościami ze słowami wsparcia, ale prawda okazała się być zupełnie inna!

Nieco później Kołeczek opublikowała na swojej relacji na Instagramie kolejne zdjęcie, ale już z kanapy własnego domu! Gwiazdę "M jak miłość" ogromnie poruszyła postawa fanów, dlatego postanowiła wyjaśnić im całą sytuację. Szczególnie, że to nie aktorce przydarzył się wypadek, tylko jej bohaterce w serialu, dlatego uspokoiła wszystkich, że mogą spać spokojnie, gdyż nic jej nie dolega!

- Drodzy, zdjęcie szpitalne jest z planu zdjęciowego 🎬. Dziękuję za troskę, nic mi nie jest! Ściskam! Dobranoc - sprostowała aktorka.

Z kolei następnego dnia aktorka nagrała dla fanów krótki filmik, w którym potwierdziła, że wypadek przydarzy się właśnie Jagodzie w "M jak miłość"! A można było to poznać również po zdjęciu Kołeczek ze szpitala, do którego trafiają bohaterowie uwielbianego serialu TVP2! Ale jak do tego dojdzie?

- Najdrożsi! Wczorajsze zdjęcie było oczywiście zdjęciem z planu. Nasi kochani scenarzyści "M jak miłość" bardzo dbają o to, żeby tutaj się działo, żeby było ciekawie, więc śledźcie "M jak miłość". Przekonacie się, co tutaj się wydarzy ciekawego, a my dalej kręcimy. Właśnie teraz zaczynamy. Włosy zrobione, kostium jest, śniadanko jest także zaczynamy pracujący dzień. Dzisiaj 12 godzin na planie, ale nie ma co narzekać, bo są super rzeczy do zagrania i trzeba tylko po prostu... Do roboty. Dobrego dnia! - wyjaśniła Kołeczek.

Początek nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach kompletnie nie będzie zwiastował, że w życiu Jagody wydarzy się coś złego. A wręcz przeciwnie, gdyż w pierwszych odcinkach widzowie będą świadkami zaręczyn Romanowskiej i Kiemlicza, ale ostatecznie to siostrzenica Modrego poprosi Tadeusza, aby został jej mężem, gdyż sadownik w ostatniej chwili stchórzy. Wówczas narzeczeni rozpoczną przygotowania do ślubu, które za wszelką cenę będzie chciała zniszczyć Ola (Justyna Karłowska), która nagle znów pojawi się w życiu Tadeusza, ale trudno przypuszczać, że to właśnie ona przyczyni się do wypadku Jagody. Tym bardziej, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej szybko przerzuci swoje zainteresowanie na Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Zatem co stanie się Romanowskiej? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze