M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tajemnica Miśka wyjdzie na jaw. Kinga pokusi się o przetrzepanie rzeczy syna, by odkryć prawdę - ZDJĘCIA

2023-07-14 11:36

Misiek (Aleksander Bożyk) nie ukryje sekretu przed Kingą (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Cwany chłopczyk wróci z letniego obozu na Deszczową, ale Zduńską natychmiast zainteresuje jeden szczegół. Uważna Kinga bardzo dba o dzieci i nic nie umknie jej uwadze. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że jedyny syn Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) znów narozrabiał. Pomysłowe dziecko kolejny raz zaskoczy rodziców! Jaki sekret synka odkryje zaalarmowana Kinga?

Sekret Miśka. Kinga odkryje to w "M jak miłość" po wakacjach!

Pewnym jest, że u Zduńskich zajdą pewne zmiany w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Kinga i Piotrek odpoczną od dzieci, bo te wyjadą z domu na obóz. Może i lepiej, bo wszystkich czekają trudne chwile, po których każdy chciałby odreagować. Mowa oczywiście o nagłym zawale Piotrka, który trafi do szpitala, a lekarze zawalczą o jego życie i zdrowie. Podczas pobytu prawnika w placówce, Kinga i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dostaną szokującą informację od Krysi (Hanna Mikuć) o śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Misiek, Lenka Lenka (Olga Cybińska), Zuzia (Marcelina Kempka) i Emilka (Julia Kempka) bardzo kochali dziadka, więc wiadomość o jego śmierci będzie z pewnością traumatyczna. 

Sama Katarzyna Cichopek zapowiada jednak, że dzieciaki wyjadą na obóz, odpocząć i nabrać sił na nowy rok szkolny. - (...) Oczywiście co gramy? Powrót dzieci z kolonii. Myślę, że to jest temat doskonale znany nam wszystkim - mówi gwiazda "M jak miłość", pozując w domu Zduńskich przy deszczowej. - Jak myślicie, co skrywają, jakie tajemnice skrywają brudne spodnie Miśka? - pyta się aktorka i pokazuje brudne ubranie serialowego syna. Trzeba przyznać, że spodnie faktycznie są mocno pobrudzone, co może oznaczać tylko jedno. Misiek doskonale bawił się z dala od rodziców. 

Co ukrywa Misiek w "M jak miłość"? Katarzyna Cichopek obiecuje rozwiązanie zagadki!

Katarzyna Cichopek zapowiada, że tajemnica Miśka wyjdzie na jaw już w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach. Można się jednak spodziewać, że pomysłowy chłopczyk znów wywinie rodzicom niezły numer. Misiek nie raz udowodnił, że ma szalone pomysły, nie zawsze przemyślane. To, co skrywają spodnie dziecka, może wstrząsnąć Kingą. Wszystko wyjdzie na jaw już wkrótce! Misiek pewnie jeszcze nie raz zaskoczy Zduńskich. 

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze