M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tadeusz poprosi Staszka o ważną rozmowę. Ojciec Jagody zgodzi się na prośby Kiemlicza? - ZDJĘCIA

2023-08-22 11:12

Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach pójdzie do Staszka (Sławomir Holland) po radę. Każdy wie, że Jagoda (Katarzyna Kołeczek) nawiązała z odnalezionym ojcem niesamowitą więź i bardzo liczy się z jego zdaniem. Przed Kiemliczem trudny czas, więc i on postanowi skorzystać z mądrości i doświadczenia Popławskiego. W 1736 odcinku "M jak miłość" poprosi policjanta o ważną rozmowę w związku z planami wobec jego córki. Popławski poprze sadownika czy raczej pogoni?

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach - wtorek, 29.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Staszek i Tadeusz przeprowadzą ważną rozmowę w 1736 odcinku "M jak miłość". Kiemlicz będzie chodził zestresowany, bo nie przestanie myśleć o palących planach, które ma wobec córki Popławskiego. Chociaż z Jagodą nie znają się wielce długo, wiele razem przeszli. Sadownik wspierał wybrankę w poszukiwaniach biologicznego ojca, a ich relacje stały się bardzo bliskie. Dlatego też, Kiemlicz postanowi udać się właśnie do ojca ukochanej, by z nim ustalić pewne szczegóły, zwierzyć się i poprosić o rękę ukochanej! 

Tu pojawi się problem, bo Tadeusz w 1736 odcinku "M jak miłość" zacznie przeczuwać, że mimo jego szczerych intencji, ukochana może nie zgodzić się na wyjście za niego za mąż. W tym temacie zgłosi się do Staszka. - (...) Pytanie... czy Jagoda się zgodzi? - rzuci zestresowany sadownik. 

- Trudno powiedzieć… Zdążyłem się już zorientować, że moja córcia jest dość nieprzewidywalna! - przypomni świadomy hardości ducha swojej córki, Staszek. 

- Jagoda jest taka niezależna... Boję się, że ją spłoszę!(…) Może lepiej zostawić wszystko tak, jak jest? - zacznie myśleć na głos Tadeusz, mający coraz więcej wahań. 

- Może… ale pomyśl o tym, co może cię ominąć, jeśli się nie odważysz... - mądrze podpowie mu Popławski w 1736 odcinku "M jak miłość" 

Nagły zwrot akcji w życiu Tadeusza i Jagody 

Mimo rad Staszka, który oczywiście poprze Tadeusza w jego planach i ucieszy się, że mężczyzna chce poprosić jego córkę o rękę, Kiemlicz i tak będzie się stresował. Zabierze ukochaną na spacer, gdzie nie zdobędzie się na odwagę i w końcu nie oświadczy się Jagodzie. Ona jednak wyczuje, że coś jest nie tak, znajdzie pierścionek zaręczynowy i postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Córka Popławskiego sama oświadczy się Tadeuszowi!

- Oświadczam ci się - oznajmi Jagoda w 1736 odcinku "M jak miłość" i pokaże ukochanemu, że znalazła pierścionek.

- Ale… Przecież to ja powinienem - zacznie tłumaczyć się Tadeusz, zaszokowany postępowaniem ukochanej. 

- Nie ma znaczenia, kto… Ważne, czy oboje tego chcemy! A ja chcę zostać twoją żoną… - twardo oznajmi Jagoda.

W 1736 odcinku "M jak miłość" zakochani zaczną wspólne świętowanie nowego etapu w ich życiu.

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze

Materiał sponsorowany