M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Jagoda oświadczy się Tadeuszowi i nie będzie czekała na krok Kiemlicza - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-22 10:19

Jagoda (Katarzyna Kołeczek) oświadczy się Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski)! Harda kobieta weźmie sprawy w swoje ręce, bo przekona się, że Kiemlicz nie może odważyć się na taki ruch. W tym przypadku to ona postanowi przejąć inicjatywę i w 1736 odcinku "M jak miłość" śmiało oświadczy się partnerowi. Co prawda, wykorzysta znaleziony pierścionek, który sadownik wybrał dla niej, ale to niczego nie popsuje. Zaszokowany Kiemlicz przyjmie propozycję Jagody i rozpoczną planowanie ślubu! Czy wszystko pójdzie po myśli zakochanych? Chyba nie do końca... Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA w galerii zdjęć.

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach - wtorek, 29.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Jagoda weźmie sprawy w swoje ręce i oświadczy się Tadeuszowi. Nie będzie czekała na pierścionek, po prostu sama zadecyduje za swojego ukochanego. Wszystko przez to, że Kiemlicz będzie wyraźnie zdenerwowany i zestresowany całą sytuacją, a kiedy w 1736 odcinku "M jak miłość" zabierze wybrankę nad wodę, w końcu nie odważy się na szczere pytanie. Zamiast poproszenie Jagody o rękę, z jego ust wypłynie propozycja wakacji! 

- Woda w rzece chyba podniosła się po tych ostatnich deszczach… - zagai Tadeusz podczas spaceru, który miałby być momentem oświadczyn. Mężczyzna z minuty na minutę zacznie coraz bardziej panikować.

- Zaraz mi się coś podniesie… Spacerujemy od ponad godziny! - zdenerwuje się Jagoda. - Tadeusz, a o czym ty właściwie chciałeś porozmawiać? - zapyta wprost kobieta.

- O… przyszłości… O tym, że ja i ty… My razem… Zastanawiam się, czy moglibyśmy… pojechać w tym roku na jakieś fajne wakacje? - wypali Kiemlicz i ucieknie od tematu zaręczyn. 

Jagoda znajdzie pierścionek zaręczynowy i oświadczy się Tadeuszowi w 1736 odcinku "M jak miłość" 

Sprytna Jagoda domyśli się, że wakacje to tylko wymówka, że sadownik miał dla niej zupełnie inną, poważniejszą propozycję. Kiedy w 1736 odcinku "M jak miłość" znajdzie w jego kurtce pierścionek, zyska pewność. Zrozumie, że moment oświadczyn kosztuje Tadeusza zbyt wiele i bardzo stresuje się odrzuceniem. Przecież już raz szykował pierścionek dla Oli (Justyna Karłowska), która uciekła z byłym mężem... Kiemlicz został sam jak palec, a Ola znów pojawiła się w jego życiu, ale jego serce stało się zajęte przez Jagodę. Nic więc dziwnego, że zaręczyny wywołują w mężczyźnie strach. 

- Oświadczam ci się - powie wprost Jagoda, która pokaże Tadeuszowi pierścionek kupiony specjalnie dla niej i szeroko uśmiechnie się do wybranka. 

- Ale… Przecież to ja powinienem - zacznie tłumaczyć się Tadeusz, zaszokowany postępowaniem ukochanej. 

- Nie ma znaczenia, kto… Ważne, czy oboje tego chcemy! A ja chcę zostać twoją żoną… - twardo oznajmi Jagoda.

- Naprawdę? - nie będzie mógł uwierzyć Kiemlicz. 

Zakochani rzucą się sobie w ramiona i zrozumieją, że mają wyjątkowe szczęście. Obiecają sobie, że ślub będzie jego przypieczętowaniem. 

- Myślisz, że po ślubie nadal będziemy się kłócić? - zapyta Tadeusz. 

- Oczywiście. Aż wióry będą leciały! - oznajmi Jagoda. 

- Czyli... po ślubie się nie zmienisz?

- Bez szans…

- Obiecujesz? Bo właśnie taką kocham cię najbardziej - padną ważne wyznania. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze