M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Szczęście Anety i Olka zagrożone! Podejrzany facet zakręci się przy Chodakowskiej - ZDJĘCIA

2023-08-16 9:13

Nowy sezon "M jak miłość" zacznie się rozpadem rodziny Chodakowskich, a Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) zostaną wplątani w małżeński konflikt. To jednak dopiero początek dramatów w życiu bohaterów o czym świadczą zdjęcia z 1738 odcinka "M jak miłość" po wakacjach. Jako pierwsi publikujemy ujęcia ze scen, które zapowiadają problemy u Anety i Olka. W 1738 odcinku "M jak miłość" pojawi się w nich podejrzany mężczyzna, którego Aneta spotka w parku podczas joggingu. Wiemy kto go zagra! Poznaj szczegóły i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zaangażują się w kryzys Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), który najpewniej skończy się rozwodem. Już w 1738 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy spotkają się ze swoimi prawnikami przez sprawą rozwodową, żeby ustalić warunki rozpadu ich małżeństwa, opieki nad dziećmi. Brat Marcina z żoną zostaną wplątani w ten konflikt, bo przecież rozwód oznacza rozpad szczęśliwej rodziny Chodakowskich, która zawsze trzymała się razem, zawsze mogła na siebie liczyć.

Rozpad rodziny Chodakowskich w "M jak miłość" wpłynie na Anetę i Olka

Ilona Janyst w ostatnim wywiadzie przed przerwą na planie "M jak miłość" ujawniła, że Aneta stanie przed serią trudnych wyzwań. - Dużo się będzie działo, szczególnie pod względem zawodowym, tak że jest co grać. W sprawach osobistych również szykuje się sporo zawirowań, może nie tyle dotyczących Anety, ile jej bliskich, w co, chcąc nie chcąc, będzie musiała się zaangażować - potwierdziła. A dowodem na to jak bardzo rozwód Izy i Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wpłynie na Anetę i Olka są ZDJĘCIA w naszej GALERII, pierwsze z nowego sezonu z wątkiem tych bohaterów.

Chociaż Aneta nie należy do kobiet, które łatwo się załamują, ma silny charakter, odważnie mówi co myśli, walczy o swoje, a dobro Olka i ich synka Boryska (Tymon Szkopek) jest dla niej na pierwszym miejscu, to w 1738 odcinku "M jak miłość" i ją dopadną momenty zwątpienia. Po powrocie ze szkolenia z traumatologii dziecięcej w Monachium Aneta przekona się w jak złym kierunku zmierzają sprawy między Izą i Marcinem.

Napad na Anetę w parku w 1738 odcinku "M jak miłość". Pozna podejrzanego Jacka

Jakby tego było mało w 1738 odcinku "M jak miłość" Aneta podczas joggingu w parku spotka podejrzanego mężczyznę na rowerze, który będzie skrywał twarz pod ciemnymi okularami. Jacek (Michał Iwaszkiewicz) nie będzie miał wobec Anety dobrych zamiarów. Napadnie na Chodakowską, której wybuchowa reakcja doprowadzi do dramatyczne zwrotu akcji.

M jak miłość. Izy nie będzie z dziećmi w nowym sezonie! Aneta i Aleksandra zastąpią matkę
Najnowsze

Materiał sponsorowany