M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Sylwia przejmie bistro Kingi! Wygryzie Frankę ze stanowiska? - ZDJĘCIA

2023-08-27 9:09

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach, Sylwia (Hanna Turnau) przejmie bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Chociaż do tej pory rządziła tam Franka (Dominika Kachlik), wszystko wskazuje na to, że knajpkę "Nasz Zielony Sad" czekają zmiany. Wiadomo już, że przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) wkupi się w łaski ekipy Wenera (Jacek Kopczyński), ale czy na tyle, by Kinga powierzyła jej prowadzenie bistro?! Cwana Sylwia wygryzie Frankę z interesu? Sprawdź, co już wiadomo.

Szokujące zmiany w bistro Kingi w "M jak miłość" po wakacjach?! Sylwia wkupi się w łaski Zduńskich

Wygląda na to, że w kolejnym sezonie "M jak miłość" Sylwia coraz śmielej będzie odnajdywała się wśród przyjaciół Wernera. Już na początku nadchodzącego sezonu serialu, romans prawników wyjdzie na jaw, a oni wcale nie zakończą gorącej relacji. Wręcz przeciwnie, Sylwia wkupi się w łaski Zduńskich i Budzyńskich, bo ze zdjęć i nagrań z planu hitu TVP wynika, że zacznie spędzać z nimi coraz więcej czasu. Pewnym jest, że znajdzie się m.in. na imprezie w siedlisku, gdzie pojawią się także Budzyńscy oraz Anita (Melania Grzesiewicz) z Kamilem (Marcin Bosak). Wydaje się, że Kostecka odwróci się od Malickiej po akcji upozorowania zabójstwa i próbie wrobienia we wszystko Andrzeja (Krystian Wieczorek). Czyżby przeszła na "dobrą stronę mocy", zaprzyjaźniła się z ekipą Adama, a Julia zostałaby sama?

Z pewnością Sylwia zacznie bywać w bistro Kingi, a na jednym ze zdjęć na instagramowym profilu Hanny Turnau widać, że Sylwia rozgości się na zapleczu "Naszego Zielonego Sadu". - Nowa szefowa kuchni w bistro - podpisano zdjęcie serialowej prawniczki, która zajęła się przyrządzaniem posiłku. Dotąd w knajpce rządziła Franka, to ona o wszystkim decydowała, więc czy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, jej pozycja stanie się zagrożona? Raczej nie, bo Kostecka nie opuści sali sądowej i nie rzuci zawodu, ale za to wydaje się, że dość często będzie gościć w bistro Zduńskiej. 

Sylwia przejdzie przemianę i zaprzyjaźni się ze Zduńskimi w nowym sezonie "M jak miłość"?

Dotąd Sylwia "murem" stała za przyjaciółką Julią, ale przecież i ona będzie mieć świadomość, że Malicka przesadziła. Upozorowanie śmierci i wyjazd do Włoch nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Pewnym jest, że była kochanka Andrzeja zostanie odnaleziona, a nawet znajdzie się na komisariacie. Prawdopodobnym jest, że Sylwia nie wybaczy jej kłamstw i manipulacji. Romans z Adamem będzie kwitł w najlepsze, więc możliwe, że zmieni front i dołączy do ekipy przyjaciół prawnika. 

M jak miłość. Bezpłodna Franka nie zajdzie w ciążę z Pawłem! Uzna córkę Zduńskiego za własne dziecko
Najnowsze