M jak miłość\

M jak miłość po wakacjach. Sylwia wkręci się do towarzystwa Budzyńskiego jako wtyka psychopatki Julii? Zdrada wisi w powietrzu!

W "M jak miłość" po wakacjach Sylwia (Hanna Turnau) całkowicie omota Wernera (Jacek Kopczyński), tylko niejasne są jej intencje. Być może młoda prawniczka naprawdę zakocha się w Adasiu, urodzi mu dziecko i będą żyli długo i szczęśliwie. Jest jednak także inna możliwość. Psychopatka Julia (Marta Chodorowska) od zawsze ma ogromny wpływ na przyjaciółkę, która jest jej wierna "jak pies". Może więc użyje wdzięków Kosteckiej, aby zbliżyć się w "M jak miłość" do towarzystwa szacownych prawników z Andrzejem (Krystian Wieczorek) na czele? Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Sylwia uwodzi Wernera na polecenie Julii? Wkręci się nawet do Budzyńskich

Sylwia w "M jak miłość" w nowym sezonie zostanie zaproszona do siedliska Magdy (Anna Mucha). Tak, jeszcze chwilę temu byłoby to nie do pomyślenia, ale miłość Wernera bęzie przepustką dla reprezentantki "wrogiego obozu" Malickiej. Najwyraźniej prawnicy - jako ludzie na poziomie - uznają, że Julia i Sylwia to dwie różne osoby i nie należy jednej osądzić według uczynków drugiej. Czy będą mieli rację?

Julia w "M jak miłość" po wakacjach szykuje na Andrzeja koszmarny spisek. Sama zniknie znienacka, a w swoim mieszkaniu zostawi "dowody zbrodni". Morderstwa na niej miałby dopuścić się Andrzej, którego Malicka co rusz publicznie będzie atakować jako stalkera. Nic nie wiadomo na ten temat, aby Sylwia wobec takiego oszustwa miała ją zostawić, wręcz przecownie będzie biegała po "miejscu zbrodni" w nowym sezonie...

Werner w "M jak miłość" może w wyniku romansu z Sylwią w jednej chwili wszystko stracić. Zamiast zająć się Andrzejem, który zostanie aresztowany w wyniku przekrętu Julii, on bęzie uganiał się za jej przyjaciółką. ZDJĘCIA z planu dowodzą, że Sylwia zawędruje u boku Adasia aż do siedliska Magdy. Tylko co tak naprawdę będzie tam robiła?  

Pozostaje pytanie, kto kogo zdradzi w "M jak miłość": Sylwia Julię, czy Werner Andrzeja? A może po prostu Kostecka przejrzy na oczy i dołączy do grona normalnych ludzi? Przekonamy się już jesienią w TVP2.   

Nie przegap: M jak miłość. Dawid już nigdy nie wróci do Basi. Zobacz jak się zmienił Iwo Wiciński i z jaką pięknością szaleje w Wenecji - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak skończy Sylwia w nowym sezonie! Nawet Julia wyśmiała wredną przyjaciółkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze