M jak miłość

M jak miłość. Dawid już nigdy nie wróci do Basi. Zobacz jak się zmienił Iwo Wiciński i z jaką pięknością szaleje w Wenecji - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Dawida (Iwo Wiciński) i Basię (Karina Woźniak) połączyła wielka miłość, taka co góry przenosi i ma trwać wiecznie. Ponieważ jednak Rogowska i Jaszewski to tak naprawdę jeszcze dzieci, życie napisało dla nich inny scenariusz. Dawid odleciał z matką Olgą (Małgorzata Lewińska) do USA, a Basia znalazła sobie nowego chłopaka, Wojtka (Aleksander Szeląg, syna Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Iwo Wiciński na zawsze pożegnał się z "M jak miłość", a teraz szaleje po świecie. I to nie sam - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Dawid z M jak miłość zmienił się nie do poznania! Nieźle szaleje po świecie z piękną dziewczyną

Dawid znikną z "M jak miłość" z czym długo nie mogła pogodzić się Basia oraz część fanów serialu. Chłopak zapowiadał się na mroczną postać, jak cała jego rodzina. Jaszewscy ukrywali wiele paskudnych tajemnic, a w finale pijak Mariusz (Tomasz Lulek) zabił w wypadku Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświecińśki). Dawid musiał unieść ciężar grzechu ojca, ale w trakcie tych przeżyć okazał się wspaniałym, mądrym i nad wiek dojrzałym chłopcem. Piękna była miłość Dawida i Basi i wszyscy płakali, kiedy musieli się rozstać. Ale, że to jednak wciąż dzieciaki uczucie nie przetrwało rozłąki. Co teraz robi i jak wygląda Iwo Wiciński?

Dawid z "M jak miłość" porzucił na razie karierę aktorską w Polsce bo wyjechał uczyć się za granicą. Na Instagramie młodego gwiazdora można zobaczyć mnóstwo ciekawych ZDJĘĆ z jego pobytu w USA. Ostatnio Wiciński wrzucił fotki z Wenecji, gdzie pojawiła się także tajemnicza piękność - zobacz w GALERII!

W "M jak miłość" możemy już zapomnieć o związku Basi z Dawidem. Ale pewne jesz, że młody aktor nie "powiedział jeszcze ostatniego zdania" i być może zaskoczy nas nowymi rolami?

Nie przegap: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Poznajecie jeszcze Wojciechowską? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze