M jak miłość

M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Poznajecie jeszcze Wojciechowską? - ZDJĘCIA

Marta (Dominika Ostałowska) w "M jak miłość" zmieniała się nie raz na przestrzeni 23 lat serialu. Ze ślicznej trzpiotki córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) stała się dostojną prawniczką i jak każdej kobiecie, przybyło jej kilogramów i zmarszczek. Jak teraz wygląda Marta w "M jak miłość"? Trzeba przyznać. że wakacyjny czas służy Ostałowskiej, która pozuje do ZDJĘĆ w otoczeniu sztuki. Na twarzy gwiazdy pojawiły się też pewne nieoczekiwane zmiany - poznajecie jeszcze mecenas Wojciechowską? Zobaczcie TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marta zmieniła się nie do poznania! Co czeka Wojciechowską?

Marta w "M jak miłość" nie ma szczęścia w miłości. Liczne romanse, trzy małżeństwa, śmierć, zdrady, samotność - to spotkało matkę Łukasza i Ani przez 23 lata emisji serialu. Ostatecznie Wojciechowska postanowiła poświęcić się pracy i w ostatnim sezonie znów wróciła do prokuratury. Marta na wojnie z mafią - w tym układzie teraz prawniczka czuje się najlepiej. Jak się zmieni Marta w nowym sezonie?

Pewne jest, że wokół Marty w "M jak miłość" zakręci się Argasiński (Karol Strasburger). Lekarz to prawdziwy psychopata, który znęcał się nad swoją ciężarną żoną Patrycją (Alżbeta Lenska). Argasińska znalazła szczęście, miłość i wolność u boku Łukasza, więc trudno uwierzyć, że drań będzie chciał uwieść Martę z miłości...

Jak zareaguje samotna Wojciechowska w "M jak miłość" na podryw podłego profesora dowiemy się po wakacjach. Dziś możemy przyjrzeć się, jak grająca ją gwiazda prezentuje się w czasie wolnym od pracy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marta z "M jak miłość" pojawiła się w Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach, gdzie razem ze znanym muzykiem, Ygorem Przebiondowskim poprowadziła koncert i wystawę sztuki. Ostałowska dosłownie promienie w tym otoczeniu! Czy taką właśnie Martę zobaczymy w nowym sezonie? To by oznaczało, ze jednak wydarzy się w jej życiu jeszcze miłość. Nic dziwnego, Robert Gonera, grający jej pierwszego męża Jacka Mileckiego wrócił na plan serialu!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł w obliczu śmierci złoży Magdzie niezwykłą przysięgę. Tak blisko już dawno nie byli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze