M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Promienna Ola u boku Bartka! Będą świętować ważne wydarzenie - ZDJĘCIA

2023-06-28 12:08

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Bartek (Arkadiusz Smoleński) zbyt długo nie będzie rozpaczał po Uli (Iga Krefft), która zamiast męża i rodziny wybierze życie w Australii. Podobnie będzie w przypadku Oli (Justyna Karłowska), która po zaręczynach Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) zrozumie, że nie ma już czego szukać. To już pewne, że nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ola i Bartek będą razem, a nowy związek mocno im posłuży! Do tego stopnia, że elegancko ubrani będą świętować wspólnie szczególny moment! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ola rozkwitnie przy Bartku w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Szybko zapomni o Tadeuszu tak jak Lisiecki o Uli

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Bartek wróci do Grabiny, ale nie będzie z nim Uli, z którą nie uda mu się dogadać. Niestety, Lisiecki nie spełni obietnicy danej Barbarze (Teresa Lipowska) i nie wróci z jej wnuczką do kraju, gdyż ona będzie już miała nowe życie w Australii, gdzie przejdzie duchową przemianę i zacznie spełniać się jako instruktorka jogi. Tyle, że nie będzie już w nim miejsca dla Bartka, który w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zdecyduje się na samotny powrót do Polski. Ale samotność wcale nie będzie mu zbyt długo doskwierać, gdyż w jego życiu pojawi się Ola, która tak jak on będzie musiała pogodzić się z utratą ukochanej osoby. Po zaręczynach Jagody i Tadeusza zda sobie sprawę, że nie ma już szans na odzyskanie Kiemlicza i choć będzie jeszcze próbowała zniszczyć jego ślub, to w końcu odpuści!

Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola nie będzie zbyt długo rozpaczać po stracie Tadeusza. Wszystko przez to, że zakręci się obok Bartka, do którego po rozstaniu z Ulą, mocniej zabije jej serce. Ale również i Lisiecki długo nie pozostanie jej obojętny i szybko podda się jej wdziękom. Ola i Bartek będą razem, a ich związek wyraźnie obojgu im posłuży. A szczególnie matce Gabrysi (Sara Lesiczka), czym Justyna Karłowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie. Na zdjęciach z planu widzimy jak Ola aż emanuje szczęściem, które uda jej się odnaleźć u boku Lisieckiego. A i na dobre wkupić się w łaski Mostowiaków, którzy najwyraźniej w końcu pogodzą się z odłączaniem Uli od rodziny, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ola zawita również i do ich rodzinnego domu w Grabinie!

- Słonecznie w Grabinie - podpisała Justyna Karłowska na swojej relacji na Instagramie.

Szczególnie, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola i Bartek będą wspólnie świętować ważne wydarzenie. Na relacji aktorki widzimy jak nowa ukochana Lisieckiego pozuje w eleganckiej stylizacji, a obok niej stoi ubrany w garnitur sam zainteresowany! Trzeba przyznać, że oboje prezentują się wyśmienicie!

- Z apetycznym aktorem - skomentowała ich wspólne zdjęcie Justyna Karłowska.

Jeszcze nie wiadomo jaką uroczystość będą wspólnie obchodzić Ola i Bartek w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, ale pewnym jest, że dawna ukochana Kiemlicza zagości w życiu Lisieckiego na dłużej! I chyba Tadeusz nie będzie miał z tym żadnego problemu, gdyż sam chciał, aby Ola odnalazła swoje szczęście. I trzeba przyznać, że lepiej nie mogła trafić!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze