M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Powrót Piotrka w wielkim stylu. Tak zabrzmią pierwsze słowa po zawale Zduńskiego

2023-07-27 20:18

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" przeżyje rozległy zawał i wróci w wielkim stylu! Zduński sam zaniedbał swoje zdrowie, chociaż bliscy zwracali mu uwagę na to, że nieodpowiednio o nie dba. W końcu w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wydarzy się tragedia, po której Kinga (Katarzyna Cichopek) zadrży o los męża. Na szczęście Zduński się nie podda, zawalczy o powrót do formy i wróci w wielkim stylu do dawnego życia. Tym razem zmieni jednak wiele, bo sytuacja z zawałem udowodni mi, jak życie potrafi być kruche.

Powrót Piotrka po zawale. Oto jego pierwsze słowa po odzyskaniu przytomności w 1737 odcinku "M jak miłość" 

Piotrek odzyska przytomność po operacjach w szpitalu, które lekarze przeprowadzą po przetransportowaniu Zduńskiego z siedliska do placówki. Prawnik długo pozostanie nieprzytomny, jego stan okaże się ciężki, a Kinga i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zadrżą o jego życie. W całej sytuacji pomoże Artur (Robert Moskwa) i to on porozmawia z lekarzami. Kiedy Kinga wreszcie zdoła wejść do męża do sali, zobaczy jaki jest słaby. Na szczęście da radę wykrztusić parę słów na widok ukochanej.

- Wiesz, gdybyś mnie zostawił, chyba bym cię zabiła... - cytuje słowa Kingi portal światseriali.interia.pl.

- A jak myślisz, dlaczego wróciłem? - rzuci Zduński w 1737 odcinku "M jak miłość" i to będą pierwsze słowa, które zdoła wypowiedzieć do żony. - Wiedziałem, że miałbym przerąbane - zdoła pokusić się o mały żart i tym udowodni, że jest nie do złamania! Nawet w tak okrutnym momencie, nie da żonie się zamartwiać i będzie miał z tyłu głowy, że musi wrócić do niej i do dzieci na Deszczową. 

Piotrek odzyska siły po zawale w nowym sezonie "M jak miłość"

Zdradzamy, że rekonwalescencja Piotrka przebiegnie pomyślnie. Prawnik dość szybko wróci do domu, do rodziny. W domu przy Deszczowej odbędzie się nawet impreza, gdzie spotkają się wszyscy znajomi. Wiadomo też, że Kinga i Piotrek w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach wybiorą się całą rodziną do Grabiny. W rodzinnym domu Mostowiaków spotkają się z Barbarą (Teresa Lipowska), Rogowskimi, a nawet Martą (Dominika Ostałowska). Rozpalą ognisko w ogródku za domem i spędzą piękne, rodzinne chwile. Piotrek dojdzie do siebie, wróci do pracy jako prawnik, ale z pewnością nie popełni błędów z przeszłości. Kinga dopilnuje, żeby mąż o siebie dbał, bo przecież nikt by nie chciał, aby podobna sytuacja zdarzyła się ponownie. 

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze