M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Powrót Argasińskiego do kliniki Olka! Aneta przywita go w zaskakujący sposób - ZDJĘCIA

2023-07-12 10:46

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Argasiński (Karol Strasburger) wróci do kliniki Olka (Maurycy Popiel) po skandalu, jaki wywołał, aby odzyskać Patrycję (Alżbeta Lenska). Oczywiście, numer z podstawioną kochanką Łukasza (Jakub Józefowicz) nie wypalił, przez co Jerzy zrozumiał, że stracił ukochaną żonę bezpowrotnie. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Argasińskiemu zostanie już tylko praca, ale tutaj będzie czekała na niego miła niespodzianka! A to wszystko będzie sprawką Anety (Ilona Janyst)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Argasiński wróci do kliniki w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Aneta przygotuje dla niego miłą niespodziankę

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Argasiński znów pojawi się w klinicie, gdyż zda sobie sprawę, że już nic innego mu nie pozostało. Jerzy bezpowrotnie straci ukochaną Patrycję, gdy jego ostatnia intryga z Ewą Kalinowską (Anna Kerth) skończy się fiaskiem. Przypomnijmy, że lekarze wynajęli testerkę (Angelika Smyrgała), aby sprawdzić wierność Łukasza. Mimo iż atrakcyjna pacjentka dwoiła się i troiła, to Wojciechowski jej nie uległ, przez co Argasiński zrozumiał, że naprawdę kocha jego byłą żonę tak samo jak ona jego. Wówczas Jerzy zdecydował się odpuścić, ale o jego wymyśle już zdążyli dowiedzieć się lekarze w klinice za sprawą pielęgniarki Laury (Klaudia Kulinicz). Oczywiście, w pierwszej chwili Anetę aż zalała krew, jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Chodakowska zaskoczy wszystkich!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Jerzy wróci do kliniki, gdzie Aneta powita go w zaskakujący sposób! Chodakowska weźmie sobie słowa pielęgniarki o straszliwej samotności byłego ordynatora głęboko do serca i postanowi coś z tym zrobić. Szczególnie, że sama zda sobie sprawę, że byłaby ogromnie nieszczęśliwa, gdyby nie miała u swojego boku Olka i Boryska (Tymon Szkopek). Dlatego w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przygotuje dla Jerzego wyjątkową niespodziankę i sprowadzi do kliniki swoją matkę, Iwonę (Hanna Śleszyńska), która podobnie jak Argasiński, została sama!

- Jakby się ktoś zastanawiał jak się gra w takim teamie, w co wątpię, bo to się chyba rozumie SAMO PRZEZ SIĘ, ale gdyby ktoś się jednak zastanawiał to powiem tak: jest to śmiechu karuzela NIE DO ZATRZYMANIA 😂 #nothingbutlove - podpisała Ilona Janyst pod wspólnym zdjęciem z Iwoną i Jerzym.

- No i patrzcie jaki mam tydzień miłych zdarzeń 😜 Wróciłem na plan i od rana dziewczyny rozpieszczają mnie słowem🌹 - ucieszył się Karol Strasburger.

Czyżby w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Iwona i Jerzy zostali parą?! To z pewnością sugerowałby hasztag "nic oprócz miłości", który Aneta dodała pod ich wspólnym zdjęciem! Jednak czy Chodakowska świadomie sama połączyłaby swoją matkę z byłym ordynatorem, który kiedyś przez swoje seksistowskie podejście blokował jej karierę w klinice, a także wyrządził tyle zła Łukaszowi? Co prawda, Argasiński się zmienił i sam udzielił jej ogrom wsparcia przy swojej samodzielnej operacji, jak również ostatecznie odpuścił sobie knucie przeciwko byłej żonie i jej nowemu kochankowi, ale czy to będzie wystarczające, aby w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aneta oddała go w ręce matki? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze