M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Pogrzeb Wojtka Marszałka owiany tajemnicą. Magda pochowa ojca w grobie razem z matką? - ZDJĘCIA

2023-06-23 20:09

Pogrzeb Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) w "M jak miłość" obędzie się tuż po śmierci ojca Magdy (Anna Mucha), który umrze nagle w czasie pobyty w sanatorium. Straszne wieści napłyną w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach i sprawią, że serce Magdy znów rozpadnie się na kawałki. Przed pogrążoną w żałobie córką zmarłego Marszałka i jego żoną, Krysią Filarską (Hanna Mikuć), bolesne decyzje w sprawie pogrzebu. Gdzie zostanie pochowany Wojtek? Czy trumna z ciałem Marszałka albo urna z prochami spoczną w grobie, gdzie przed laty Magda pochowała swoją matkę, Halinę (Marta Klubowicz)? Sprawdź co już wiadomo i czy pogrzeb Wojtka Marszałka będzie można obejrzeć w "M jak miłość"?

Czy pogrzeb Wojtka Marszałka będzie w nowym sezonie "M jak miłość"? W którym grobie spocznie zmarły ojciec Magdy?

Śmierć Wojtka Marszałka w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie potężnym ciosem dla jego bliskich. W żałobie pogrąży się nie tylko Magda ze swoją rodziną, ale także żona zmarłego, Krysia Filarska i wszyscy w rodzinie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Dom Zduńskich przy Deszczowej nigdy nie będzie już taki sam. Bez szalonych pomysłów Wojtka, zabaw Marszałka w przybranymi wnukami, zwłaszcza z Miśkiem (Aleksander Bożyk), bezpowrotnie zniknie radość, którą budziła obecność ukochanego dziadka, męża i ojca.

Niestety w nowym sezonie "M jak miłość" nikt nie zdąży się pożegnać z Wojtkiem. Ojciec Magdy umrze we śnie i nawet Krysia nie zdąży wymienić z nim ostatnich słów. A później nastąpi pogrzeb Marszałka, który na razie owiany jest tajemnicą. Produkcja "M jak miłość" po śmierci Emiliana Kamińskiego zapowiedziała, że w godny sposób odejdzie także Wojtek. Pożegnanie nieżyjącego od pół roku aktora nastąpi z należytym szacunkiem. Czy to oznacza, że widzowie zobaczą pogrzeb Wojtka Marszałka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią?

Okoliczności pogrzebu ojca Magdy w "M jak miłość" w nowym sezonie na razie pozostają niejasne. Można tylko przypuszczać, że ze względu na rozpacz Krysi to Magda z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) wezmą na siebie ciężar organizacji pochówku zmarłego Wojtka. Filarska nie ma żadnego rodzinnego grobu, więc najpewniej Marszałek zostanie pochowany w grobie, w którym wiele lat temu spoczęło ciało matki Magdy, Haliny (Marta Klubowicz).

Pierwsza żona Wojtka w "M jak miłość" zmarła po długiej i ciężkiej chorobie w 2009 roku. Magda także nie pożegnała się z matką, bo Halina wcześniej wyjechała z Polski. Wiadomość o tym, że nie żyje była dla Magdy prawdziwym ciosem. Przez wiele lat Magda nie wspominała o matce. Aż do czasu gdy w minionym sezonie "M jak miłość" dostała od Andrzeja lustro nieżyjącej matki, ostatnią pamiątkę po Halinie. Prezent od męża uruchomił lawinę wspomnień Magdy o mamie.

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze