M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Podła siostra Kasi postawi na dużą zmianę. Wreszcie dogada się z Justyną?

2023-07-04 10:05

Wyrodna siostra Kasi (Paulina Lasota) jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Lekarka nie ma pojęcia, co Justyna (Magdalena Wieczorek) szykuje dla niej w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. Tymczasem pewnym jest, że sprawa siostry Kasi nie jest zakończona. Magdalena Wieczorek pokazała się w nowej odsłonie na zdjęciu na Instagramie. Aktorka zaprezentowała sporą zmienę w wyglądzie. Czy metamorfoza to początek rewolucji, a serialowa Justyna z "M jak miłość" dogada się z obrażoną Kasią?

Metamorfoza siostry Kasi z "M jak miłość". Justyna pokaże się w nowej odsłonie

Sprawy między Kasią i Justyną nie zostały dokończone w "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. Siostry są skłócone, a lekarka nie chce widzieć na oczy wyrachowanej Justyny. Długo ukrywała jej istnienie nawet przed Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski), bo wstydziła się zawiłych relacji rodzinnych. Nie ma co się dziwić, bo widzowie na pewno zdążyli zorientować się, że Justyna to cwaniara, która nie cofnie się przed niczym. Tylko gra skorą do pomocy i pogodzenia się, a tymczasem zastrasza nawet własną ciotkę! Karski i Kasia nie zaznają spokoju w "M jak miłość" po wakacjach, bo Justyna zdąży jeszcze namieszać. 

Magdalena Wieczorek, która odgrywa rolę siostry Kasi w "M jak miłość", pokazała się w nowej odsłonie. Na zdjęciu na swoim profilu na Instagramie pozuje w nowej fryzurze. Tym razem serialowa Justyna z "M jak miłość" postawiła na zdecydowanie ciemniejszy kolor włosów. Zniknęły jasne pasemka i pojawił się głęboki odcień brązu. Mała zmiana spowodowała, że aktorka wygląda zupełnie inaczej i jest ku temu powód!

Justyna odejdzie z "M jak miłość"? Magdalena Wieczorek zmieniła się do roli 

Sama aktorka podała informację, że przygotowuje się do nowego wyzwania. Czyżby odchodziła z "M jak miłość", bo czekają ją kolejne role? Ostatnio wzięła udział w filmie „W nich cała nadzieja” w reż. Piotra Biedronia. Teraz znów chodzi o rolę aktorską i dlatego Magdalena Wieczorek pozbyła się blond kosmyków i zastąpiła je ciemnym odcieniem włosów. 

Nie padły póki co żadne informacje o tym, że aktorka miałaby odejść z "M jak miłość". Zresztą mają z Kasię wiele niedokończonych spraw, a wątek Justyny wydawał się dopiero rozwijać. Widzowie "M jak miłość" powinni zobaczyć Magdalenę Wieczorek w roli młodszej Stawskiej w nowym sezonie serialu po wakacjach 2023. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze