M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1734: Justyna okaże się złodziejką! Siostra Kasi podejdzie ją, by wkraść się do mieszkania lekarki - ZDJĘCIA

2023-05-17 15:59

Justyna (Magdalena Wieczorek) pokaże swoją prawdziwą twarz w 1734 odcinku "M jak miłość"! Nie dość, że narkomanka i wyrodna siostra Kasi (Paulina Lasota) tylko gra dobrą i uczynną, to jeszcze stara się ze wszystkich sił dotrzeć w łaski obrażonej lekarki. Justyna tylko udaje, że się zmieniła, a tak naprawdę terroryzuje nawet ciotkę Milenę (Ewa Kania)! W 1734 odcinku "M jak miłość" cwana Justyna dobierze się do prywatnych rzeczy Kasi i okaże się złodziejką! Zbierze Stawskiej klucze do mieszkania i zaplanuje włamanie.

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Justyna znów pokaże się od najgorszej strony. W 1734 odcinku "M jak miłość" wszelkie spekulacje o tym, że dziewczyna naprawdę przeszła przemianę i jest lepszą osobą niż lata temu, zostaną ucięte! Narkomanka, która zawsze utrudniała życie Kasi tym razem posunie się jeszcze dalej, bo okaże się złodziejką! Kolejny raz zjawi się w klinice, gdzie już raz pojawiła się na wizycie u Kasi, bo rzekomo źle się czuła. Tym razem znów zajrzy do siostry do szpitala, a kiedy będzie czekała na swoją kolej, okradnie kleryka Piotra (Paweł Janyst), pacjenta Anety (Ilona Janyst)! Bezczelnie zabierze mu portfel z torby, wykorzystując chwilę nieuwagi duchownego, po czym sztucznie uśmiechnie się do mężczyzny jak gdyby nigdy nic. 

- Mówiłam ci, żebyś umówiła się na wizytę kontrolną do innego lekarza - powie na wstępie Kasia, która nie zachwyci się widokiem Justyny w gabinecie. 

- Tak, wiem, ale nie nie było wolnych terminów, przysięgam. Sama mówiłaś, że ktoś musi obejrzeć to moje prześwietlenie - uzna Justyna, a kiedy lekarka uzna, że wyniki prześwietlenia nie pokazują niczego niepokojącego, Stawska poważnie się zdenerwuje. 

- (...) Justyna, myślisz, że dam się nabrać na tą twoją smutną minkę? Wiem o twoich wyrokach, o więzieniu - nie skończy wymieniać lekarka, bo nagle pielęgniarka zawoła ją do pacjenta. Justyna natychmiast wykorzysta ten moment i sięgnie do torby Kasi. 

Justyna okradnie Kasię w 1734 odcinku "M jak miłość"

- Ja to mam dziś szczęście - powie sama do siebie Justyna, kiedy szybko zamknie za Kasią drzwi i dorwie się do jej torby. Z satysfakcją spojrzy na klucze lekarki do mieszkania. Kiedy Stawska wróci do gabinetu, Justyna raz jeszcze spróbuje ją skruszyć. 

- (...) Chcę żeby było między nami jak dawniej - oznajmi kobieta. - Czyli kiedy? Jak żyła mama? To zawsze będzie twoja wina i tego nigdy nie cofniesz. Chcesz zmienić swoje życie? Świetnie, ale beze mnie. Proszę cię, bądź tak miła i wyjdź - oznajmi lekarka.

Potem Justyna szybko wyśle smsa do tajemniczego "Jaro" z informacją o dorobieniu klucza do mieszkania Kasi. Kiedy tylko narkomanka zdobędzie przedmiot, prawdopodobnie włamie się do mieszkania siostry. 

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Najnowsze