M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Piotrek pocałuje Frankę? Paweł zakaże bratu kontaktu z żoną - ZDJĘCIA

2023-06-15 12:38

Będzie pocałunek Piotrka (Marcin Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Podczas nagrywania scen w siedlisku Magdy (Anna Mucha), obaj bracia Mroczek znajdowali się na planie, a nawet na chwilę musieli zamienić się rolami. Bliźniacy przyznali szczerze, że czasem tak się dzieje. Właśnie dlatego serialowy Paweł z "M jak miłość" rzucił rozkaz w kierunku brata, żeby nie podrywał i nie całował mu żony. O co chodzi? Czyżby miał być pocałunek lub zauroczenie, tak jak kiedyś Paweł zainteresował się Kingą (Katarzyna Cichopek)?

Będzie pocałunek Franki i Piotrka w "M jak miłość"? 

Podczas kręcenia scen do nowego sezonu "M jak miłość" w siedlisku, na planie miała miejsce dziwna sytuacja. Przede wszystkim, do siedliska w kolejnych odcinkach serialu udadzą się Franka i Paweł, ale na planie obecny był także Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotrek. Okazało się, że bracia muszą na chwilę zamienić się rolami i przyznali, że czasem stosują taki zabieg w serialu. Tak jak powiedzieli, tak też się stało, a Marcin Mroczek przebrał się w dokładnie takie same ubrania jak brat, zdjął okulary i zagrał u boku Dominiki Kachlik zamiast bliźniaka. Właśnie wtedy Rafał Mroczek rzucił wymowny komentarz w kierunku brata, który zajął jego miejsce. 

- Tylko nie całuj mi żony! - krzyknął Rafał Mroczek. Chociaż serialowy Paweł ostrzegł brata, co do sytuacji pocałunku między nim a góralką w serialu do takiej sytuacji nie dojdzie. Scena, którą nagrywano w siedlisku dotyczyła napadu na Dagmarę (Anna Grycewicz). Paweł rzuci się na ratunek matce Jaśka (Stanisław Dusza), ale tak naprawdę tę konkretną scenę odegrał ze niego brat bliźniak Marcin. 

Już raz doszło do zauroczenia Pawła Kingą w "M jak miłość"

Przypomnijmy jednak, że już raz zdarzyła się sytuacja, kiedy jeden z braci zainteresował się ukochaną tego drugiego. Chodzi oczywiście o sytuację, kiedy to Piotrek przemywał w USA z Kamilą (Anna Gorajska), a Kinga nie bardzo radziła sobie z obowiązkami rodzicielskimi i pracą w bistro. Paweł był wtedy singlem i pomagał bratowej. W pewnym stopniu zauroczył się w Zduńskiej, a w całą sprawę interweniowała Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Na szczęście do zdrady nie doszło, a po powrocie Piotrka ze Stanów i kryzysie małżeńskim z Kingą, ostatecznie udało się wszystko wyjaśnić. Paweł związał się z Franką i ożenił się z góralką. Nie zapowiada się, by w nowych odcinkach "M jak miłość" doszło do zdrady u Kingi i Piotrka lub Franki i Pawła. 

Sensacja na planie M jak miłość! Marcin i Rafał Mroczkowie zamienili się rolami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze