M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ostatni prezent Oli dla Tadeusza przed ślubem. To go powstrzyma? - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-24 14:34

Ola (Justyna Karłowska) nie podda się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. Była ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) z trudem będzie znosić jego szczęście z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). Nawet kiedy na całego rozpoczną się przygotowania do ślubu Kiemlicza i siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann), Ola nie odpuści sobie wtrącania się w ich życie. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" podaruje byłemu ukochanemu prezent, co miałoby zmiękczyć jego gołębie serce. Kobieta osiągnie zamierzony efekt?

Prezent Oli dla Tadeusza powstrzyma go od ślubu z Jagodą? 

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zaczną się przygotowania do ślubi Jagody i Kiemlicza. Najpierw sadownik bardzo się zestresuje oświadczynami, zakupi pierścionek i zacznie panikować. Przypomnijmy, że przed wyjazdem Oli z mężem Darkiem (Paweł Paprocki), Tadeusz też planować oświadczyny i również zakupił pierścionek zaręczynowy dla kobiety. Nic z tego jednak nie wyszło, kobieta wyjechała, a pierścionek wylądował nad wodą w piachu, gdzie później znalazła go Jagoda. Początki znajomości z siostrzenicą Modrego nie były dla Kiemlicza najpiękniejsze, ale para powoli się w sobie zakochiwała. 

I to uczucie przetrwa nawet po powrocie Oli, która przypomniała sobie o Grabinie, przyznała się, że związek z Dariuszem okazał się pomyłką i cały czas kręci się wokół sadownika i jego nowej ukochanej. Tak też będzie w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, kiedy to Ola zacznie uczestniczyć w przygotowaniach do ślubu Jagody i Tadeusza. 

Prezent Oli dla Tadeusza zmiękczy jego serce w "M jak miłość" po wakacjach?

Ola postanowi wręczyć niedoszłemu ukochanemu pewien prezent. - Mam coś dla ciebie - powie Ola z szerokim uśmiechem na twarzy. - Od Gabi, dla najlepszego wujka Tadka - zaświergota kobieta i sięgnie do torebki po kartkę papieru. Wręczy mu liścik od swojej córeczki, którą sadownik nie raz się opiekował. Dba o dziecko jak o własne! Tadeusz przyjmie podarunek, a ten mały gest, da mu do myślenia. 

Ola małymi ruchami będzie przypominać o swojej obecności i tym sposobem nie zniknie z pamięci Kiemlicza. Mało tego, bacznie będzie obserwować przygotowania Jagody do ślubu, zainteresuje się jej suknią ślubną. Czy to wystarczy do zdobycia Tadeusza, który widzi swoją przyszłość z siostrzenicą Modrego? Jeśli Ola bardzo się postara, może sporo namieszać w tej relacji. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze